Sayfa 4/15 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
145 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: 17 yıldır durduramadığım saç dökülmemi miracle losyonla durdurdum

Alıntı fatma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yoksa ısırgan losyonumu garnier güzel salisilik asit ve çinko vardı kuruması 1,5 saat gibi ama elsevde arginin olması ısırganda demir olması kafam karıştı deneyen varmı
    ben losyonolarak hep elsevin losyonunu kullandım daha yeni tresan ın toniğini aldım ve ilaçlarımı bu sefer bu losyonla hazırladım bakalım sonuç nasıl olucak denemek lazım herhalde sizin ısırgan diye bahsetiğinizi anlamadım ama tresan tonikten mi bahsediyorsunuz ?

Alıntı fatma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biri bana saç arkadan enseden neden dökülürü açıklayabilirmi
    bence enseden ve arka kısımdan dökülen saçlar ömrünü tamamlamış saçlar olamaz mı ? neticede günlük 25 teli geçmiyorsa dökülme dökülme olarak saymayalım ..

Banned
    arkadaşlar bu losyon tortu filan yapıyor mu? geç kuruma sorunu var mı?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ofsaçof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu losyon tortu filan yapıyor mu? geç kuruma sorunu var mı?
    Süzmeden kullanırsanız yapıyor,geç kuruması bizim için avantaj,çünkü daha uzun süre cilt tarafından emilim yapılmış oluyor.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    MİRACLE size teşekkür etmeden geçemiyorum. 2. ayıma başladım elsevele. elseve garniere göre çok daha çabuk kuruyor ikisinide süzmememe rağmen. ama elseve dökülme konusunda daha iyi saçlarım hiç dökülmüyor Allah'In izniyle. 4 gün saç yıkanmazmı eskiden nasıldı şimdi nasıl resim koyucam ama şimdi değil biraz daha zaman....yürekten teşekkürler

Yeni Üye
    Maşallah diyorum size nazar değmesin... Ben 50 küsur yaşındayım gençliğimden beri kullanmadığım şey kalmadı. Mezoterapi yaptırdım içindeki minoksidil yüzünden (tansiyonum düşüktür benim)bayıldım hastanelik oldum. Diane-35 migrenimi artırmıştı. Şimdi korkuyorum bu karışımın acaba bana yan etkisi ne olur.
    Hem migreni hem de tansiyon düşüklüğü olup da kullanan varsa beni aydınlatırsanız sevinirim.

Merhabalar,
    Yıllardır her yolu dememiş artık kel kalmak üzere 52 yaşında bir ablanız olarak yazıyorum. Üç aydır miracle losyonu kullanıyorum. Neredeyse saçlarım artık hiç dökülmüyor ve yeni saçlarım çıkmaya başladı.
    İçerisine bemix ve bepantol ampul de koydum bir sakıncası yoktur umarım. Losyona birşey eksiltmeden androcur da eklesem olurmu. Bir de demir ilacı alıyorum.
    Şampuan olarak ta alpecin kullanıyorum. Şimdi ek olarak kreme de başlayacağım. Hem losyon hem krem bir sakıncası olmaz değilmi. Herşey için çok çok teşekkürler. Gerçekten bütün övgüleri hakediyorsunuz.
    Selamlar.

Alıntı Nino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,
    Yıllardır her yolu dememiş artık kel kalmak üzere 52 yaşında bir ablanız olarak yazıyorum. Üç aydır miracle losyonu kullanıyorum. Neredeyse saçlarım artık hiç dökülmüyor ve yeni saçlarım çıkmaya başladı.
    İçerisine bemix ve bepantol ampul de koydum bir sakıncası yoktur umarım. Losyona birşey eksiltmeden androcur da eklesem olurmu. Bir de demir ilacı alıyorum.
    Şampuan olarak ta alpecin kullanıyorum. Şimdi ek olarak kreme de başlayacağım. Hem losyon hem krem bir sakıncası olmaz değilmi. Herşey için çok çok teşekkürler. Gerçekten bütün övgüleri hakediyorsunuz.
    Selamlar.
    Adınıza çok sevindim. Androcur dianede bulunan cipreteron acetat içeriyor yani zaten bulunmakla birlikte miktarı az androcur eklemenizle etkinlik artacaktır. Hem krem hem losyonu kullanabilirsiniz herhangi bir sakıncası yok.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Merhaba
    Ben bir şey sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Bende yaklaşık 3 senedir saç dökülmesi var . Fakat saçlarım dökülüp tekrar çıkıyor saçlarımda açılma saç derisinin gözükmesi gibi bir durum yok. Yalnız saçlarım devamlı dökülüp çıktığı için saçlarımı uzatamıyorum ve saç uçlarım daha seyrek saç diplerim daha gür oluyor. Ben saçlarımın sağlıklı bir şekilde uzamasını ve dökülmenin azalmasını istiyorum. Şu an aşağıdaki malzemelerle bir losyon hazırladım ve uyguluyorum.

1 adet dermozinc plus saç dökülme karşıtı losyon
    1 Adet aldactone 100 mg ilaç (yarısı)
    1 adet Diane 35 ilaç (yarısı)
    1 Adet dekort ampul

Siz Miracle Losyon kullanmışsınız ve sonuç almışsınız. Acaba ne kadar kullanıyorsunuz ve benim hazırladığım losyonda sizinkine yakın fakat tedirgin oldum acaba dökülme oluşturur mu diye sabah akşam 3 fıs sıkıyorum. Kızlar birde her gün yıkıyor musunuz saçlarınızı bu şekilde kalması saç diplerinin hava alması için sorun teşkil eder mi ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yeni Üye
    kimse yok mu anlamadım yardımcı olabilecek ???

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı elif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimse yok mu anlamadım yardımcı olabilecek ???
    Saçlariniz çok cok yagli degilse, gün aşırı yıkamanız fazlasiyla yeterli olacaktir.
    losyon içeriğiniz bence çok iyi.Losyonunuz kaç ml? Eger 200 ml ise ya da 100 ml ise diane35'i bi kutu uygulayabilirsiniz
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Sayfa 4/15 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon