Sayfa 2/15 İlkİlk 123412 ... SonSon
145 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 17 yıldır durduramadığım saç dökülmemi miracle losyonla durdurdum

SaçımınDoktoru Üyesi
    stresten uzaklaşmanız için bir site öneririm extraordinary people youtubtan izleyebilirsiniz.

Moderatör
    Alıntı fatma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    stresten uzaklaşmanız için bir site öneririm extraordinary people youtubtan izleyebilirsiniz.
    Fatma hanım bu tarz videolar insanları karamsarlıga itebilir
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizde dökülme agresif belliki androjen hassasiyeti çok yüksek bu nedenle androcur eklemeniz yerinde olur krem yapımı imzamda mevcut.
    Anladım teşekkür ederim.
    Peki ilaç dozlarını nasıl yapayım , oranlarını ne önerirsiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Herkese mrb miracle hoca benim losyon bitmek ùzere yenisini yapcam ama kremlerdenmi yapsam veya losyon formatlımı yapsam krem formulu daha etkili olurmu bana yardımcı olursanız. miracle bezen cevap yazmıyr bilgisi olan deneyenlerde yazabilr.

Alıntı Kral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese mrb miracle hoca benim losyon bitmek ùzere yenisini yapcam ama kremlerdenmi yapsam veya losyon formatlımı yapsam krem formulu daha etkili olurmu bana yardımcı olursanız. miracle bezen cevap yazmıyr bilgisi olan deneyenlerde yazabilr.
    krem etkili bu kesin ancak elseve ile kıyaslama için biraz zaman geçmesi gerekiyor. Taşıyıcı olarak krem üstün ama elsevede başlı başına etkili bir ürün.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Anladım biraz acele ediyoruz ben elseviyle devam ediym simdilik krem olayı tam cözülene kadar.cok tesekurler. Seni takip etmeye devam en iyisini bulacana eminim.

Fatma hanim Tebrikler. Dermanımi bulmamı
    Nasip et diyordum allaha. Dört yıl dökülme yaşadım ve duayı hiç eksik etmedim. Rab sesimi duydu ve beni şifama götürdü. İlk haftada etki gördüm ikinci hafta daha da azaldı. 40 gün oluyor kullanalı banyodaki dökülme inanılmaz azaldı. Ki günde bir kullanıyorum. Hergün şükür ediyorum Miracle hocadan da Allah milyon kez razi olsun. Patentini almalısiniz bu mucizenin. Eylül hanim umarım sende bizim gibi mutlu haberler verirsin. Benim takıntım senden fazlaydı eksik değildi. Gece gündüz tek düşüncem saç olmuştu. Yolda yürürken hep kızların saçına bakardim. Ama şu an o takıntı azalıyor. Yolda saçı açılmış bir bayan görünce gidip konuşasim geliyor Miracle losyonu ve siteyi söyleyesim geliyor.

Alıntı papatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasip et diyordum allaha. Dört yıl dökülme yaşadım ve duayı hiç eksik etmedim. Rab sesimi duydu ve beni şifama götürdü. İlk haftada etki gördüm ikinci hafta daha da azaldı. 40 gün oluyor kullanalı banyodaki dökülme inanılmaz azaldı. Ki günde bir kullanıyorum. Hergün şükür ediyorum Miracle hocadan da Allah milyon kez razi olsun. Patentini almalısiniz bu mucizenin. Eylül hanim umarım sende bizim gibi mutlu haberler verirsin. Benim takıntım senden fazlaydı eksik değildi. Gece gündüz tek düşüncem saç olmuştu. Yolda yürürken hep kızların saçına bakardim. Ama şu an o takıntı azalıyor. Yolda saçı açılmış bir bayan görünce gidip konuşasim geliyor Miracle losyonu ve siteyi söyleyesim geliyor.
    İyi dileklerinizden dolayı çok teşekkür ederim çok mutlu oldum inanın. İnternette forumlarda ve farklı mecralarda forumumuzu ve deneyiminizi anlatırsanız bu bize en iyi teşekkür olacaktır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam ilaç dozlarını bekliyorum sizden
    Teşekkür ederim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı papatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Papatya hn iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
    Sizlerin desteği ve bu mucize site sayesinde bende dualarıma kavuşacağım

Sayfa 2/15 İlkİlk 123412 ... SonSon