Sayfa 11/15 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
145 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: 17 yıldır durduramadığım saç dökülmemi miracle losyonla durdurdum

Alıntı çiçek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hahaha.... Tosun ben kel erkekle evlenmek istiyorum, saçlı erkeği ne yapayım ya ) sanki biz için diyoruz size.. icmeyin
    Merhaba çiçek hanım aspirin bebe aspirinimi normal beyaz aspirin mi piyasada çok çeşiti var fotosunu gönderebilir misiniz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben bebe aspirini kullanıyorum gayet memnunum, bazen 300 coraspin zaman zaman değişiyor,bazende enginar solgar kullanıyorum.Geçtiğimiz 2 ay saçlarım inanılmaz döküldü kanserli hastalar gibi, bu hep daha fazlasını araığım için mi oluyor anlamıyorum aşırı dökülmeler PROLAKTİN değerimizin yükselmesinden de olabilirmiş, kadınlarda tüylenme vs.. hormonal dengesizlikler bu hormandan da kaynaklanabiliyormuş erkek ve kadında aynı şekilde saç dökülmesine yol açıyormuş.Geçtiğimiz aylarda belki 50'nin üzeri test yapıldı herşey mükemmel hatta aşırı sağlıksınız dedi doktor ama PROLAKTİN hariç, PROLAKTİN'i yükselten meyan kökü içiyordum ve onu bıraktım ayrıca miracle losyona TARLUSAL eklemiştim, TARLUSAL'IN prospektüsünde anormal saç büyümesi yada anormal saç dökülmesi yazıyordu, ve bende anormal saç dökülmesi gerçekleşti, bir daha asla TARLUSAL ve PROLAKTİN yükseltici ilaçlar kullanmıyacağım, progesteron içeren şeyler bana yaramıyor anladım, Bende asıl mesele PGD2, o yüzden aspirin içiyorum ve dökülmeyi kesiyor, ayrıca BİMATOPROST ekledim miracle losyona, gerçekten toparlıyor hatta 1 ayda o dökülen yerler hep doldu, BİMATOPROST'u belgravia centerın da kullandığını görünce bende deneyim dedim devam ediyorum. belki callegeninde saçlarımı dökmesinin nedeni prosgesterondan olabilir tabi herkeste aynı sonucu vermiyor, güzel sonuç alanlarda var ama bilginiz olsun diye yazıyorum,

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sanırım kelliğe çare bulmak ölüme çare bulmak gbi bişe onca yıl kimse bi çare bulamadı ve bu genel bi sorun habidende zor demekki

Ben bebe aspirini kullanıyorum gayet memnunum, bazen 300 coraspin zaman zaman değişiyor,bazende enginar solgar kullanıyorum.Geçtiğimiz 2 ay saçlarım inanılmaz döküldü kanserli hastalar gibi, bu hep daha fazlasını araığım için mi oluyor anlamıyorum aşırı dökülmeler PROLAKTİN değerimizin yükselmesinden de olabilirmiş, kadınlarda tüylenme vs.. hormonal dengesizlikler bu hormandan da kaynaklanabiliyormuş erkek ve kadında aynı şekilde saç dökülmesine yol açıyormuş.Geçtiğimiz aylarda belki 50'nin üzeri test yapıldı herşey mükemmel hatta aşırı sağlıksınız dedi doktor ama PROLAKTİN hariç, PROLAKTİN'i yükselten meyan kökü içiyordum ve onu bıraktım ayrıca miracle losyona TARLUSAL eklemiştim, TARLUSAL'IN prospektüsünde anormal saç büyümesi yada anormal saç dökülmesi yazıyordu, ve bende anormal saç dökülmesi gerçekleşti, bir daha asla TARLUSAL ve PROLAKTİN yükseltici ilaçlar kullanmıyacağım, progesteron içeren şeyler bana yaramıyor anladım, Bende asıl mesele PGD2, o yüzden aspirin içiyorum ve dökülmeyi kesiyor, ayrıca BİMATOPROST ekledim miracle losyona, gerçekten toparlıyor hatta 1 ayda o dökülen yerler hep doldu, BİMATOPROST'u belgravia centerın da kullandığını görünce bende deneyim dedim devam ediyorum. belki callegeninde saçlarımı dökmesinin nedeni prosgesterondan olabilir tabi herkeste aynı sonucu vermiyor, güzel sonuç alanlarda var ama bilginiz olsun diye yazıyorum,
    Cellagance ta prosgesteron vb hormonel etkileşimli bir molekül kesinlikle yoktur kullandığınız miracle losyonda bu mevcuttur birde cellagance da kullandığınız bimatoprostun çok daha güçlü bir analoğu bulunmaktadır dökülme bir ölçüt değildir miracle finas minoxidil dahil bir çok etken başta saç dökülmesi (genel olarak zayıf yanda dökülmesi yaklaşmış saçlar) yapabilir geçicidir ve genel duruma uzun vadede bakılmalıdır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yazdıklarım yanlış anlaşılmış olabilir, ben sadece bende işe yaramadı dedim yoksa cell kullananların sonuçlarını görünce bende çok mutlu olup cok sasirmistim, genelde olumlu sonuçları var kullananlara bol saçlı günler dilerim, Miracle emeğine sağlık gerçekten bu siteyi kurduğun için, bu derece uğraştığını için.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Adam nasıl sevinmiş. 3 sene sonra don durum ne acaba

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yazdıklarım yanlış anlaşılmış olabilir, ben sadece bende işe yaramadı dedim yoksa cell kullananların sonuçlarını görünce bende çok mutlu olup cok sasirmistim, genelde olumlu sonuçları var kullananlara bol saçlı günler dilerim, Miracle emeğine sağlık gerçekten bu siteyi kurduğun için, bu derece uğraştığını için.
    Çiçek hanım saçlarınız ne durumda şuan seyreklik varmıydı varsa kapandımı
    Bende bayanım tepemde seyreklik var bi umut bekliyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tlf numaranizi özelden yazın resim atayim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar hepimizin işine yarayacak konuları özelden yazmayalım yada istemeyin, ayrıca 2014 de üye oldum hep aktiftim sadece kendi konuma değil heryere yazdım hangi ilaçları kullandiysam, hangi konuyla ilgiliyse hep yazdim, bimatoprostu sormussunuz %0003 kullanıyorum, bazen şişenin tamamı bazen yarısı, zaten çok küçük şişe ama gerçekten etkili miracle'da zaten cellagenin içine koymuş bu ürünü. Ama ben illaki gidin alın kullanın demiyorum, ben kendi tecrübelerimi yazıyorum.

Yeni Üye
    Burayı okumak beni o kadar ümitlendirdi ki. Gerçekten minnettarım inşallah bende seti ve cell e başlayacağım inşallah olumlu sonuç alıp buraya yazarım. Gerçekten doğru bana doktor değil saçı dökülen birini getirin damdan düşen biri misali. Sadece bu site beni yalnız hissettirmiyor. Ve gerçekten bence bu site gibi bir site yok Türkiye'de sadece saç için değil genel olarak bir alanda bu kadar ileri giden bu kadar bilgilendirici bir site görmedim. İyi ki var bu site.

Sayfa 11/15 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon