Sayfa 10/15 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
145 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: 17 yıldır durduramadığım saç dökülmemi miracle losyonla durdurdum

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Kel kalsın bayanlar erkeklere çektirdikleri yeter hep bizemi kel çirkin hıh burnu büyüklük çocuklar sizin yüzünüzden hormon hapı içip erkeklikten oluyor mahvettiniz saç diye erkekleri Şaka şaka aspirin peg de baskılar arasıra kullanın yoğun dökülme dönemlerde gerı kalan zaman seti iyidir
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hahaha.... Tosun ben kel erkekle evlenmek istiyorum, saçlı erkeği ne yapayım ya ) sanki biz için diyoruz size.. icmeyin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kel kalsın bayanlar erkeklere çektirdikleri yeter hep bizemi kel çirkin hıh burnu büyüklük çocuklar sizin yüzünüzden hormon hapı içip erkeklikten oluyor mahvettiniz saç diye erkekleri Şaka şaka aspirin peg de baskılar arasıra kullanın yoğun dökülme dönemlerde gerı kalan zaman seti iyidir
    Ya ben bşy merak ediyorum saç dökülmesi yaşayan erkeklerin belli bi zaman sonra dökülme duruyor benim 10yıldır dökülüyor aynı hızda agresif bir şekilde nezaman durcak merak ediyorum bıktım artık.tepem seyreldi genel olarakta azalma var.daha 28 yaşındayım kel kalcam galiba bu gidişle

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya ben bşy merak ediyorum saç dökülmesi yaşayan erkeklerin belli bi zaman sonra dökülme duruyor benim 10yıldır dökülüyor aynı hızda agresif bir şekilde nezaman durcak merak ediyorum bıktım artık.tepem seyreldi genel olarakta azalma var.daha 28 yaşındayım kel kalcam galiba bu gidişle
    Genelde baba ne durumdaysa o kadar dökülüp genetik görevini yapmış olacak. Genelde 30 dan sonra yavaşlar 45 ten sonra durur şanslıysanız 45 e kadar saç kalır tepenizde.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genelde baba ne durumdaysa o kadar dökülüp genetik görevini yapmış olacak. Genelde 30 dan sonra yavaşlar 45 ten sonra durur şanslıysanız 45 e kadar saç kalır tepenizde.
    Babam sırma saçlı en ufak bi seyrelmesi yok beyazıda tek tük yaşı 53,annemde aynı yaşta annemin 45ten sonra bi dökülmesi oldu ortada biraz seyrekliği var.ama toplam saçı benim saçımın 3katı nerdeyse yaşı 53.ben bayanım buarada.baba tarafım sırma saçlı hep,anne tarafımdada iki dayımın tepede seyrekliği var.ben onlara mı çektim acaba genetik olmayabilirmi?demir eksikliği vardı geçti şuan.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Aspirin bizim bildigimiz aspirin mi ve bunu oral mi topikal mi kullaniyoz cevaplariniz icin tesekkurler

Yer
    izmir turkey
    genetik dökülme agresif yanı çeşitli yaşlarda başlar azalır kimde 18 23 kiminde 35 40 kiminde 50 kiminde 70 belli yaşı yoktur yalnız dökülme azalınca hasar bitmez testonun yaptığı yıkım yıllar içinde ortaya çıkar yaş ilerledikçe hasar az olur testo azalır çünkü sizin durumunuzu bilmiyorum sebep nedir ne değildir androgenmisiniz yoksa baska sorunmu var bilmiyorum baba ya bakarak yola çıkmak hata son bulgular anneden daha fazla kellik geni alındığını ortaya koydu
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Yer
    izmir turkey
    Alıntı çiçek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hahaha.... Tosun ben kel erkekle evlenmek istiyorum, saçlı erkeği ne yapayım ya ) sanki biz için diyoruz size.. icmeyin
    çiçek hanım saygılar
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma ama ben anlamıyorum arkadaşlar 10-20 yıl nasıl sürebilir agresif dökülme biri diyor 10 yıldır agresif dökülüyor biri diyor beş yıldır agresif dökülüyor ya şimdi bi fotoğraf at desem allah bilir benden çok saçın vardır yoksa bile yakındır benimki 1 senede döküldü ya sizinki agresif dökülmeyse benimki ne oluyor biri bana açıklayabilir mi 10 yıl kimse "Agresif" dökülme yaşıyamaz bence ben 21 yaşındayım hatta 20 de her neyse iyice moralimi bozdu bu saç dökülmesi bıktım vallaha
    Min-dut 10 adet dutasteriad

Oral dutas 2 günde 1

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı korkusuz korkak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma ama ben anlamıyorum arkadaşlar 10-20 yıl nasıl sürebilir agresif dökülme biri diyor 10 yıldır agresif dökülüyor biri diyor beş yıldır agresif dökülüyor ya şimdi bi fotoğraf at desem allah bilir benden çok saçın vardır yoksa bile yakındır benimki 1 senede döküldü ya sizinki agresif dökülmeyse benimki ne oluyor biri bana açıklayabilir mi 10 yıl kimse "Agresif" dökülme yaşıyamaz bence ben 21 yaşındayım hatta 20 de her neyse iyice moralimi bozdu bu saç dökülmesi bıktım vallaha
    Ben bayanım arkadaşım ondan okadar dökülmeye kel kalmadım heralde

Sayfa 10/15 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon