Sayfa 1/4 123 ... SonSon
36 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kellige aslinda care bulundu mu?

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kellige aslinda care bulundu mu?

Mars`a arac gönderen, anne karnindaki bebegin ilerde karsilasabilecegi hastaliklari bilen, kontrolsüz kötü huylu hücre cogalimini engelleyebilen, uydu sinyallerindeki dalgalari ses ve görüntüye ceviren, gözle görülmeyecek sekilde elektronik kartlara veri yollari cizebilen bilim dünyasinin halen sac dökülmesine/kellige care bulamadigina inaniyor musunuz?

Ben inanmiyorum.

Bence hem sac kökü, hem sac üretebilecek hem de ölmemis köklerden sac cikarabilecek teknik mevcut. sac kopyalama konusunda da süphelerim var, kopyalama olmasa bile gercege en yakin saci üretebilecek teknik kesinlikle cok zor olmamali. gerceginden daha iyi calisan kalp bile yapildi.

üstelik yapay zeka ve gen biliminin dünya tarihindeki en parlak dönemindeyiz. Yumurtanin üsnüne kalemle isim yazan otomotiv robotlari gördüm ve biz halen kafamiz kel dolasiyoruz ve buna bir care yok öyle mi?

Bu dünyadaki en büyük mafya kapitalizmin kendisidir, onun baronlari ise modern hayat masalina bizi inandiran, bizi önce hasta eden sonra iyilestirmek icin paramizi yani emegimizi calan ilac ve kozmetik sektörüdür.

Kimbilir bu güne kadar kac bilim insani öldürüldü, kac tedavi rüsvetler ile engellendi. Degisik tedavilerde, Faz 1, Faz 2 yi yapan firmalar nedense "basarisiz olduk" ya da "parasal nedenler" diyerek projelerini sonlandirdi.

Özet olarak bize ne kadari verilirse o kadari ile idare etmek zorundayiz.
    Konu adriano10 tarafından (02.08.2014 Saat 23:24 ) değiştirilmiştir.

Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mars`a arac gönderen, anne karnindaki bebegin ilerde karsilasabilecegi hastaliklari bilen, kontrolsüz kötü huylu hücre cogalimini engelleyebilen, uydu sinyallerindeki dalgalari ses ve görüntüye ceviren, gözle görülmeyecek sekilde elektronik kartlara veri yollari cizebilen bilim dünyasinin halen sac dökülmesine/kellige care bulamadigina inaniyor musunuz?

Ben inanmiyorum.

Bence hem sac kökü, hem sac üretebilecek hem de ölmemis köklerden sac cikarabilecek teknik mevcut. sac kopyalama konusunda da süphelerim var, kopyalama olmasa bile gercege en yakin saci üretebilecek teknik kesinlikle cok zor olmamali. gerceginden daha iyi calisan kalp bile yapildi.

üstelik yapay zeka ve gen biliminin dünya tarihindeki en parlak dönemindeyiz. Yumurtanin üsnüne kalemle isim yazan otomotiv robotlari gördüm ve biz halen kafamiz kel dolasiyoruz ve buna bir care yok öyle mi?

Bu dünyadaki en büyük mafya kapitalizmin kendisidir, onun baronlari ise modern hayat masalina bizi inandiran, bizi önce hasta eden sonra iyilestirmek icin paramizi yani emegimizi calan ilac ve kozmetik sektörüdür.

Kimbilir bu güne kadar kac bilim insani öldürüldü, kac tedavi rüsvetler ile engellendi. Degisik tedavilerde, Faz 1, Faz 2 yi yapan firmalar nedense "basarisiz olduk" ya da "parasal nedenler" diyerek projelerini sonlandirdi.

Özet olarak bize ne kadari verilirse o kadari ile idare etmek zorundayiz.
    yada kendi potansiyelimizle çözüm üretmeye azmetmeliyiz...

ki bu cözümleri bile engellemeye calisan, ilac firmalariyla anlasmis sac ekimci dr. lar var. bence erken müdahale ve sabirli tedavi süreci ile saclar korunup sac sayisi arttirilabilir. ekim bile yaptirilsa direk hormon ilaclari almadan topikal yöntem ilk adim olmali.

Moderatör
    Sac dokulmesinin sabit bi tedavi ile kesin bir sekilde durdurulmasi sac tedavi sektorlerine buyuk darbe olur.Buda insanoglunun isine gelmez ama birisi buna dur diyecek eminim biz gorebilecekmiyiz orasi belirsiz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Histogen zaten bunun için çalışıyor. Bildiğim kadarı ile zaten şuan saç klonlayabiliyorlar.

Alıntı xLs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Histogen zaten bunun için çalışıyor. Bildiğim kadarı ile zaten şuan saç klonlayabiliyorlar.
    Histogen Phase 2 de durdurdu arastirmalari. belirsiz bir tarihe kadar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Geçen Türkçe bir kaynaktan okuduğumda 2 yıla kadar kore'de başlanacak deniliyordu.

Yeni Üye
    Histogen ile ilgili proje durdurma haberini nereden okudunuz bizim Türk siteleri harici hiçbiryerde yazmıyor.replicel histogen daha geçen ay mesa kök Hücre Toplantısında sunum yapan firmalar hiçbir yabancı sitede de hsc durduruldu rch -01 durduruldu diye bi haber yok aksine bi sürü sponsorluk anlaşmaları yapıyorlar nerden takip ediyorsunuz bunları

SaçımınDoktoru Üyesi
    O 2 yıl doldu kardeşim hatta zamanı geçti bile.Dediklerinize katılıyorum mesela başka birinden saç naklini düşünüyordum ben.Ancak şöyle bir cevap verilmiş;Çok ağır ilaçlar kullanılmak zorunda.Organ nakli yapıldığında donör uyumu olsa bile yinede çok ağır ilaçlar kullanılıyor diyorlar buda aynı hesap demiş bir doktor.Tam yazamadım ancak araştırırsanız bulursunuz googlede.Yani arkadşaımızın dedi gerçekten çok mantıklı.Yav tamam pahalı olsun şöyle olsun böyle olsun ancak bir çözüm bulunsun.Needir bu anlayabilmiş değilim.Nkadar zor olabilirki?Doğmamoş çocuğun anne karnındaiken gözrengi ile bile oynayabiliyrlar.Saç dökülmesinimi önleyemeyecekler?Yemin ederim şu siteden gerçekten bir uzmanın çıkmasını çok isterim hepimiz destek oluruz yani birşeyler başarabilirz.
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben kellige care bulundugunu dusunmuyorum care bulunsa acıklarlar para kazanırlar örnek vereyim eskiden yası olan bilir telsizler vardı herkes alır konusurdu sonra cep cıktı cep cıkramayaım aman telsiz sektoru biter diye dusunulmedi baska ornek mum satılıyordu elektirik icat oldu yani bir sey bulsalar acıklarlar diye dusunuyorum pahalı satar yine cıkarır

Sayfa 1/4 123 ... SonSon