Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Body ve proscar

mıracle losyon mınox gıbı ılk aylarda sacları doker mı ve bırakınca kazandıgımız sacları kaybeder mıyız ? boyle sorunlar yoksa proscar yerıne mıracle losyona gecmeyı dusunuyrm

Alıntı volkani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mıracle losyon mınox gıbı ılk aylarda sacları doker mı ve bırakınca kazandıgımız sacları kaybeder mıyız ? boyle sorunlar yoksa proscar yerıne mıracle losyona gecmeyı dusunuyrm
    Dökme olabilir ama nadir oluyor zaten döküleni dahada canlı geri getiriyor döngü olmuyor ve kullandıkça ilaca bağımlılık azalıyor bu durumlar doz kişi değişkenlerine göre farklılık gösterir...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dökme olabilir ama nadir oluyor zaten döküleni dahada canlı geri getiriyor döngü olmuyor ve kullandıkça ilaca bağımlılık azalıyor bu durumlar doz kişi değişkenlerine göre farklılık gösterir...
    hocam konusunu actıgım body ve proscar hakkında ne dusunuysn dusuncelerını merak edıyorum ?

[QUOTE=volkani;9158]hocam konusunu actıgım body ve proscar hakkında ne dusunuysn dusuncelerını merak edıyorum ?[/QUOTE body ile testo artışı jinekomasti yapmaz. Fazla üretilir fazla tüketilir merak etmeyin. Body antiandrojen kullanmassanız ön çizgi ve vertexte kayıplar yaşatabilir.

antıandrojen dedıgınız mıracle losyon mu

antıandrojen dedıgınız mıracle losyon mu
    o ya da antiandrojen içeren herhangi bir formül.
    Konu Miracle tarafından (30.10.2014 Saat 21:20 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

hocam formulde degısıklıkler yapmıssn almam gerekenler aldoctone dıane 35 dekort ampul ve elseve argınıne sanırım dogru mudur ? Bu ılaclarla mı baslamalıyım yoksa degısıklık yapmam gerekıyor mu ?

??????????**?***

??????????**?***
    doğrudur bu şekilde hazırlayabilirsiniz.

hocam konusunu actıgım body ve proscar hakkında ne dusunuysn dusuncelerını merak edıyorum ?
    Muscletech Nitro-Tech Pro ile body e başladığım sırada "proscar 1/5 her sabah " kullanıyordum ve kasıklarda yanma göğüste büyüme ve göğüs ucunda genişleme pembeleşme gibi sıkıntılar oldu ve 3 hafta ara verdim.Daha sonraki araştırmalarımdan öğrendiğim ,proscar ı akşam yatmadan önce kullanmanın bu yan etkileri azalttığı yönünde oldu ve 2 aydır "proscar 1/5 gece" tek doz alıyorum ,jinekomasti kasık yanması meme ucu hassasiyeti hiç olmadı.sperm de şeffaflık dışında bir belirti yok.Saç tedavin için olmazsa olmazın finasteride

Sayfa 2/2 İlkİlk 12