9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Minoxil Saçımın Son Hali Lütfen Bakarmısınız

Yeni Üye

Exclamation Minoxil Saçımın Son Hali Lütfen Bakarmısınız

Merhabalar 21 yaşındayım 6 kutu minoxil bitirdim sadece düzenli şekilde minoxil kullanıyorum bir ara biotin takviyeside alıyordum fakat biotini kullanmayı bıraktım. saçımın son hali önler de ve tepe bölgesinde açılmaları görüyorsunuz saçım 1 hafta öncesine kadar falan iyiydi kopma falan olmuyordu şimdi minoxili uygularken elime bir sürü saç teli geliyor saçlarım iyiydi bir sürü saç teli gitti açılmalar fazlalaştı dökülmeler bir ara durmuştu bir anda niye böyle oldu anlamadım lütfen yardım edermısınız ne yapmalıyım minoxilin yanında bir şey kullanmalımıyım yoksa minoxil etki etmiyor mu anlayamadım

Resimler : [IMG]https://i.hizliresim.com/366NZ9.jpg

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    döngüye girmişmissiniz.Sadece minox kullaniyorsaniz yaninda miracle de kullanın.
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

Saç derinde kabuk kaşıntı vs varmı ppgli minoxmu kullanıyorsun.
    Bence minoxu azaltarak bırak ve seti cell kafein gibi etkenleri dönüşümlü kullan

Yeni Üye
    kaşıntı vs yok ppg ne oluyor bılmıyorum minoxil forte %5 kullanıyorum seti cell kafein ne oluyor hocam anlatabılırmısınız

Yeni Üye
    hocam nasıl bu şekilde döngü oluyor anlıyamadım bir de miracle nedir tam olarak

Yeni Üye
    Alıntı jacks3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam nasıl bu şekilde döngü oluyor anlıyamadım bir de miracle nedir tam olarak
    Forumu bol bol okumanızı öneririm.

malesef saçlar gidici sadece minox ile saçları kurtaramazsın minox kullan ama yanına bazı takviyeler yapman lazım forumu araştırarak sana en uygunlarını kullanarak dene

Yeni Üye
    Yer
    Samsun
    Alıntı mfms35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç derinde kabuk kaşıntı vs varmı ppgli minoxmu kullanıyorsun.
    Bence minoxu azaltarak bırak ve seti cell kafein gibi etkenleri dönüşümlü kullan
    cell gerçekten bu kadar işe yarıyor mu

Yeni Üye
    Yer
    Samsun
    1 yıldan fazla kullandom 3-4 aydır döngüdeyim benimde senin gibi oldu epey seyreldi döngü daha bitmedi forumu bol bol oku yazın kafayı 0 a vurdurup miracle losyon denemeyi düşünüyorum yan etkisi var diyorlar o yüzden miracle adlı forum admini kendisi yeni bir cell hazırlamış cellagance adı da onu çok met ediyorlar istiyorsan miracleye yaz benimde döndüde biyotin hapı şampuan hiç bir şey fayda etmiyor sadece kelliği yavaşlatıyor bu gibi şeyler saçlar kurudu tel tel oldu benim umarım düzelir senin de benimde geçmiş olsun