Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
30 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: miracle ve min+dut tedavim

Yeni Üye
    evet arkadaşlar tedavimden son durumları paylaşmak için buradayım. tam 60 gün oldu. 4-5 gün miracle'yi aksatmak zorunda kaldım. ( ayrı günler). 2 gün de min+dut aksattım. sonuç olarak alın çizgisinde yavaştan da olsa bir ilerleme olduğunu farkediyorum. tepede bir gelişme yok. bir 2 ay içinde tepeden de iyi bir sonuç alsam tedavi başarıya ulaşmış olacak.

Yeni Üye
    Alıntı gokselbe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar tedavimden son durumları paylaşmak için buradayım. tam 60 gün oldu. 4-5 gün miracle'yi aksatmak zorunda kaldım. ( ayrı günler). 2 gün de min+dut aksattım. sonuç olarak alın çizgisinde yavaştan da olsa bir ilerleme olduğunu farkediyorum. tepede bir gelişme yok. bir 2 ay içinde tepeden de iyi bir sonuç alsam tedavi başarıya ulaşmış olacak.
    Kullanımınız nasıl ? Sabah miracle akşam min-dut şeklinde mi ?

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı gokselbe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar miracle haftada 1 aksasa sorun oluyor mu?
    Düzenli kullanman çok önemli. Ilk 1, 1.5 ay kötüye gidiyormuş gibi görüne bilir. Düzenli kullan ilk tedavin ise çok iyi sonuçlar alırsın.

Yeni Üye
    hayır akşam miracle ardından min dut. günde 1er kez.

Yeni Üye
    gün itibariyle 68 gün olmuş tedaviye başlayalım. genelde 1 aksattım ama yavaş yavaş sonuç almaya başladığımı düşünüyorum. saçlarının aralarında biraz dolma gözlemledim. şakaklarda az da olsa bir ilerleme var. belki benin yanılıyorum ama az da olsa saçımda bir gürleşme gözlemledim. tedaviye aynı şekilde devam ediyorum. günlük miracle ve min+dur. herhangi bir yan etki gözlemlemedim herhangi bir ölçüm yaptırmadım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Öncesi sonrası fotoğraflarınız varsa, paylaşabillir misiniz?

Yeni Üye
    fotoğraf yok maalesef ancak gözle görülür çok bir fark yok tabi şimdilik.

Yeni Üye
    selamlar. tedaviye başlayalı 3 ay oldu. bir hafta ara vermek zorunda kaldım. denildiği kadar bir performans alamadım. dökülmem azdı. bir değişim yok. hatırı sayılır kadar da saç çıkışı yok belki hiç yok. tavsiyesi olan var mıdır. ne yapmalıyım. bu arada yan etki gözlemlemedim. cevaplar için teşekkürler şimdiden.

Yeni Üye
    tedaviye ek seti'ye başlamak istiyorum. hazırlanış ve temin edilişini bilmiyorum. miracle'nin tarif de karışık geldi yardım edebilecek var mı?

Takip Ediyorum seni

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon