8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Seti ve cell losyonun yanına minox

Seti ve cell losyonun yanına minox

Arkadaşlar merhaba seti ve setipipiranta başlayalı 2 gün oldu onun yanına minoxil eklemem çok mu aceleci bir şey olur ? Öneri ve görüşleriniz nedir acaba.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben de seti cell kullanıyorum yaklaşık 5 aydır. Bence etkenlerin yararını görüp sonrasında haftada maksimum 1 belki 2 olacak şekilde minoxu tedavine ekleyebilirsin.

Seti ve cell etkisini ne zaman göstermeye başladı sende

Yeni Üye
    Alıntı norman34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba seti ve setipipiranta başlayalı 2 gün oldu onun yanına minoxil eklemem çok mu aceleci bir şey olur ? Öneri ve görüşleriniz nedir acaba.
    20 gün önce ben de seti ve cell ikilisine başladım. Miracle'a bu tedavilere ek olarak neler kullanabileceğimi ve senin sorduğun soruyu sordum. Minoxtansa bana saf kafein önerdi. Eğer imkan varsa saf kafein kullanman minoxilin bir süre sonra ortaya çıkan zararlarını görmemen için daha iyi olur.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Seti ve cell etkisini ne zaman göstermeye başladı sende
    https://www.sacimindoktoru.com/showthread.php?t=4765 burayı okuyabilirsiniz.

Kardeşim hikayeni okudum takdire şayan bir sonuç elde etmişsin tebrik etmek istedim bu şekilde devam et.Yalnız bende setiyi kullanalı 3 gün filan oluyor iğneleme yapmadığım için pek emilimi hissedemiyorum ama bunun için çok çok erken olduğunu biliyorum sadece forumda ki bazı insanlar anında kesiyor filan diyince farklı bir şey hayal etmiştim sabırla kullanmaya devam bir ay sonunda elbette ki tekrar gözlem yapılır.Tekrardan tebrikler

Kardeşim hikayeni okudum takdire şayan bir sonuç elde etmişsin tebrik etmek istedim bu şekilde devam et.Yalnız bende setiyi kullanalı 3 gün filan oluyor iğneleme yapmadığım için pek emilimi hissedemiyorum ama bunun için çok çok erken olduğunu biliyorum sadece forumda ki bazı insanlar anında kesiyor filan diyince farklı bir şey hayal etmiştim sabırla kullanmaya devam bir ay sonunda elbette ki tekrar gözlem yapılır.Tekrardan tebrikler
    Dökülme hikayesi, geçmişi, scalp kondüsyonu ile kişiye özgü biyokimya etki derecesini ve süresini doğrudan etkiler. Hızlı sonuç orta uzun vade de değişebileceği gibi çok uzun zamanda elde edilebilen ilerlemeler daha stabil kalabilir, özetle ana değerlendirme unsuru hız değildir orta uzun vadedir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dökülme hikayesi, geçmişi, scalp kondüsyonu ile kişiye özgü biyokimya etki derecesini ve süresini doğrudan etkiler. Hızlı sonuç orta uzun vade de değişebileceği gibi çok uzun zamanda elde edilebilen ilerlemeler daha stabil kalabilir, özetle ana değerlendirme unsuru hız değildir orta uzun vadedir.
    Buna katılmamak elde değil. Dökülme geçmişin de bir o kadar önemli. Acele etmemize gerek yok. Sabırla tuplaları üst üste koymaya devam etmeliyiz.