Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon
119 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Dht Androjen uyuşukluğu yada ağrısı (bu tüm forumlarda ilk)

Moderatör
    Alıntı kbly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konu tartışılır ben aynı şeyi fark ettim sanki saclarımın döküldügü yerler ölü toprak gibi geliyordu bana eskiden sacları tatarken fırcayı veya tarafı hissede biliyodum şimdi daha az hissedilir durumda, ve bunu söyle kanıtladım aldım elime toplu igneyi sözde kendi kendime mezoterapi yapacaktım igneyi sacın döküldügü yerlere batırıyorum sanki kagıdı deler gibi bi ses geliyo ve hiç acı hissetmiyosunz sonra şiddeti arttırınca acı hissediliyo agzı şekilde yan bölegere igneyi degdirmemle acı hissediliyordu kendi kendime düşündüm hatta niye böyle ki acaba diye? Ve bu güne kadar bi çok kez sac maskesi yapmıstım zeytin yag yumurta sarımsak vs ama hiç bir zaman kafamın üstü yanamammıştı igneyle kurcalayıp yapınca aşırı bi şeklide yanma oldu losyon ve minoxu da böyle kullanmayı düşünmüyo degilim aslında
    sonra dediler ki dermorolleri icad edelim

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonra dediler ki dermorolleri icad edelim
    böyle giderse daha neler bulacaz aha bakın görün

Moderatör
    böyle giderse daha neler bulacaz aha bakın görün
    ben umutlandım ya kargodan bir gelse kullanıcam bu androjen uyusukluğuyla ilgili makale de -bu arada üstada teşekkürler- bir teori oluşturdu kafamda yeni doğan bebeklerin felan topukları yumuşacıktır da bizimkisi yaş büyüdükçe hissizleşir kan dolaşımı güçsüzleştiğinden belki eğer öyleyse saç dökülmesinde saçın beslenemeyip dökülmesi var bu da kan gitmediği anlamına geliyorsa dermoroller de kan çekiyorsa deriye faydası olacaktır ensedeki saçların dökülmemesini kafayı hareket ettirirken ordaki kasları kullanmamız sebebiyle kan dolaşımına bağlayan bir şeyler okumuştum hayırlısı bakalım

Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha detayli bir soru sorayim kardesim. simdi vücudun ürettigi ya da vücutta bulunan aminoasit, vitamin vb. ile disaridan hap vb. seklinde alinanlarin arasinda fark var mi?
    Dostum element yapıtaşları nasıl atomlar organik yapısaki herşeyin yapıtaşıda aminoasitler lipitler ve karbonhidratlar tabi onlarda atomlardan oluşur lego gibi düşün farklı şekillerle aynı legolardan milyonlarca şekil yapabilirsin. Şimdi şunpiyasadaki ilaçla vücuttaki üretilen aynımı sorusuna gelince aynı olmasa bile çok çok yakın formülde ve aynı işleve sahip bu arada aynısıda üretilebiliyor sentetik olarak ama haplardaki vitamin ve aminoasitler doğal kaynaklardan elde edilir yani haptaki lisin aminoasiti ile tavuk yada vücudumuzdaki aynı...

eger bu sac dökülmesi kan dolaşımı güçsüzlügünden felan kaynaklanıryosa hacamatın sac cıkardıgıda dogrudur ?

Moderatör
    eger bu sac dökülmesi kan dolaşımı güçsüzlügünden felan kaynaklanıryosa hacamatın sac cıkardıgıda dogrudur ?
    hacamat bir çok şeye iyi geliyormuş kanın temizlenmesi felan da kafadaki damarlara nasıl etki edecek onu anlamadım

hacamat bir çok şeye iyi geliyormuş kanın temizlenmesi felan da kafadaki damarlara nasıl etki edecek onu anlamadım
    biri yaptırmıs tepe kısmına sonra sac felan cıkmıs anlatmıştı birisi ordan aklma geldi

bu tarz müdahaleler o bölgede travma yaratıp gençlik ve yenilenme enzimleri çeker dermaroller de aynı işleve sahiptir ama androjen uyuşukluğu biraz bağışıklık zaafiyeti ve antilerjik ilaçların kortizonların işe yaraması tesadüf değil

Moderatör
    biri yaptırmıs tepe kısmına sonra sac felan cıkmıs anlatmıştı birisi ordan aklma geldi
    ben de şimdi bir baktım da yazıyor gerçekten de

Moderatör
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu tarz müdahaleler o bölgede travma yaratıp gençlik ve yenilenme enzimleri çeker dermaroller de aynı işleve sahiptir ama androjen uyuşukluğu biraz bağışıklık zaafiyeti ve antilerjik ilaçların kortizonların işe yaraması tesar değil
    alopecia areata (saçkıran)'ın şekli romatizma ilacıyla çözüm bulmuşlardı ama o meret de 25-30bin dolardı

Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon