Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dokulme tipine gore onerileriniz nedir?

Yeni Üye

Dokulme tipine gore onerileriniz nedir?

Merhaba 27 yasimdayim,3 senedir aktif gunde 5 fis olmak uzere minoxidil kullaniyorum ilk 6-9 arasi guzel sonuclar aldim ama etkisi gercekten azaldi,yan etki gormek istemedigimden finans,dut ve diger losyonlari kullanmadim,fakat ozellikle on tarafta sac kalitesinin ve yogunlugunun azalmasi sebebiyle en dusuk riske sahip diger opsiyonlari denemek istiyorum,sizin onerileriniz benim icin cok kiymetli olacaktir yardimci olursaniz mutlu olurum sevgiler.

Guncel sac resimlerimi beyaz isik altinda ekliyorum.

https://hizliresim.com/4jrn7L

https://hizliresim.com/BaPdJg

Yeni Üye
    : (

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı 1NF3R4L Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba 27 yasimdayim,3 senedir aktif gunde 5 fis olmak uzere minoxidil kullaniyorum ilk 6-9 arasi guzel sonuclar aldim ama etkisi gercekten azaldi,yan etki gormek istemedigimden finans,dut ve diger losyonlari kullanmadim,fakat ozellikle on tarafta sac kalitesinin ve yogunlugunun azalmasi sebebiyle en dusuk riske sahip diger opsiyonlari denemek istiyorum,sizin onerileriniz benim icin cok kiymetli olacaktir yardimci olursaniz mutlu olurum sevgiler.

Guncel sac resimlerimi beyaz isik altinda ekliyorum.

https://hizliresim.com/4jrn7L

https://hizliresim.com/BaPdJg
    Dermastamp ve masaja başlayabilirsiniz. Minoxili sürmeden hemen önce masaj yapmak emilimi artırıyor diye düşünüyorum.
    Magnezyum ağırlıklı besinlere yönelin dandik şekerden uzak durun. Bitter çikolatada magnezyumun çok olduğu söyleniyor ama paketli ürün ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum.
    Sarımsak, Sirke, Karanfil gibi doğal anti enflamatuarları tüketebilirsiniz.
    Güncel tedavim:
    Sabah akşam dekort
    Sadece akşam zyrtec
    Haftada 4-5 gün avodart
    Sabah akşam saç masajı
    kabuklu yer fıstığı, kabuklu ceviz ve bitter çikolata
    Sabah akşam 2-3 adet sarımsak
    Haftada 2 dermastamp 1.5mm aradaki günlerde 1mm de bastığım oluyor
    Minoxil'i fiyatının yüksek ve tansiyon ilacı olmasından ötürü bıraktım.

Proscar, Avodart ve Minoxil'le ilgili soru sormayın cevap vermeyeceğim.

Yeni Üye
    Dökülme erkek tipi ön bölgeden geriye doğru incelerek gidicek gibi gözüküyor dostum sitedeki seti ve cell konularını okuyup karar verip miracleyle ulaşmanız gerekiyor. Yan etki riski en az bunların diyebiliriz. Bu arada hala baya saçınız var stres yapmayın

Yeni Üye
    Alıntı odtulu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermastamp ve masaja başlayabilirsiniz. Minoxili sürmeden hemen önce masaj yapmak emilimi artırıyor diye düşünüyorum.
    Magnezyum ağırlıklı besinlere yönelin dandik şekerden uzak durun. Bitter çikolatada magnezyumun çok olduğu söyleniyor ama paketli ürün ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum.
    Sarımsak, Sirke, Karanfil gibi doğal anti enflamatuarları tüketebilirsiniz.
    Cok tesekkur ederim tavsiyeleriniz icin deneyecegim����

Yeni Üye
    Alıntı almeida9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dökülme erkek tipi ön bölgeden geriye doğru incelerek gidicek gibi gözüküyor dostum sitedeki seti ve cell konularını okuyup karar verip miracleyle ulaşmanız gerekiyor. Yan etki riski en az bunların diyebiliriz. Bu arada hala baya saçınız var stres yapmayın
    Sekil veremedigim icin ekim yaptirmayi dusunuyorum eger on bolgeyi hafif kuvvetlendirebilirsem ertelicem,malesef stress yaptim bu donem Seti ile ilgili Miracle ile iletisime gectim cell konusunda bilgim yok.Tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim.

Yeni Üye
    Alıntı almeida9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sekil veremedigim icin ekim yaptirmayi dusunuyorum eger on bolgeyi hafif kuvvetlendirebilirsem ertelicem,malesef stress yaptim bu donem Seti ile ilgili Miracle ile iletisime gectim cell konusunda bilgim yok.Tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim.

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cellagance ve saf spiro yu araştırın derim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı 1NF3R4L Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle ekim yaptırırsanız ekilenlerin çıkması 1 yıl sürecek hemen ertesi gün sırma saçlı olmayacaksınız.
    önlerde dökülme varsa illaki ilerde ortalarda da dökülme başlayacak ki tedaviye başlamanız gerekecek ense saçları oraları doldurmayacak.
    Madem ki tedaviye başlıcaksınız şimdi başlayın eğer 4-5 ay içinde saçlar çıkmazsa o zaman düşünürsüzün.
    Güncel tedavim:
    Sabah akşam dekort
    Sadece akşam zyrtec
    Haftada 4-5 gün avodart
    Sabah akşam saç masajı
    kabuklu yer fıstığı, kabuklu ceviz ve bitter çikolata
    Sabah akşam 2-3 adet sarımsak
    Haftada 2 dermastamp 1.5mm aradaki günlerde 1mm de bastığım oluyor
    Minoxil'i fiyatının yüksek ve tansiyon ilacı olmasından ötürü bıraktım.

Proscar, Avodart ve Minoxil'le ilgili soru sormayın cevap vermeyeceğim.

Yeni Üye
    Alıntı dht58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cellagance ve saf spiro yu araştırın derim

Tesekkur ediyorum tavsiyeleriniz icin.

Sayfa 1/2 12 SonSon