3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Ashton Kutcher Saç Dökülmesi

Yeni Üye

Ashton Kutcher Saç Dökülmesi

Merhaba arkadaşlar geçen gün denk geldiğim bir videoyu paylaşmak istedim sizinle. İngilizcesi iyi olmayanlar için Ashton Kutcher videoda 25 yaşında saçını kaybetmeye başladığını ve gittiği doktorun ona avodart önerdiğini söylüyor. 3 yıl önce çocuk yapmak için ilacı kesmiş, şu an 40 yaşında. Bu kadar uzun süre avodart kullanımıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=Wv9gu1zJdRo

Yeni Üye
    Yanetki görmeyen şanslı gruptan ki çoğu DHT engelleyici ürünlerden yan etki görmeyen kişiler için saç dokülmesi sorunu gerçekten ortadan kalkıyor. Avodartın finasteridden bile daha etkili olduğu biliniyor şaşırtıcı değil ama son çare olmadıkça bu tip ilaçlar kullanılmamalı.

Yeni Üye
    geçici olarak avodart kullandım ilkinde iki günde bir kullanıyordum müthiş yanetki yaptı bende.. cinsel yanetkiyi geçtim bidiğin hayat enerjini söndürüyor, depresyon hali başladı ama saçta faydası oldu.sonra 3 güne bir düşürdüm derken şimdi haftada bire düşürecem.. yıllardır proscar kullandım ama böyle bir yanetki görmemiştim avodart gerçekten çok etkili bir ilaç kullanırken bir daha düşünün