6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Finasterid 1 haftalık serum dht yüzdeleri(dozaja göre)

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Finasterid 1 haftalık serum dht yüzdeleri(dozaja göre)

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  dht.GIF
Görüntüleme: 145
Büyüklüğü:  160.5 KB (Kilobyte)
ID:	919

Arkadaşlar bu fotoyu tartışalım istiyorum.Genel olarak finasa bulaşmadan bişeyler yapmaya çalışıyoruz fakat bu tablodan amaçla finastan çok da yan etki görmeyecekler için defans amaçlı bişeyler çıkar mı diye düşünmeye başladım.Mesela bu grafiğe göre 2 günde 0.5 mg bile iş yapar görünüyor

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Losyonlardan istediği verim alanlar için tabiki de hiç bulaşmamak en mantıklısı ben de kısa vadede losyonlara devam edeceğim ama bi yandan da vurkaç mantığıyla bi 6 ay falan finas kullansam mı diye düşündüm ve de kendi bünyem finasa nasıl cevap verecek bunu bi gözlemleme merakı içerisindeyim finas konularının bu forumda pek işi yok biliyorum Ama bu tablo çok ilgi çekici ve güvenilir bi tablo ise her gün her gün 1 mg kullanıp durmak gereksiz duruyor.

Hey gidi efsane finas destek tedavi olarak konusuldugun gunlerde gelecekmis dediklerinde haklısın 2 hatta 3 güne bir 0.5 mg o egriyi hep aşağıda tutup ra hyperandrogenesism i engeller ve güzel bir dedtek tedavi olur ayrıca yanetkide azalacaktır oldukça.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o zamanda dht de dalgalanma olmaz mı yoldaşlar.hani diyodunuz ya dalgalanmalar ters yönde etkileyebilir.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zamanda dht de dalgalanma olmaz mı yoldaşlar.hani diyodunuz ya dalgalanmalar ters yönde etkileyebilir.
    dalgalanma kısa yarı omur nedeniyle dutasa göre fazla diye teori üretmiştik ama tabi ki topikale göre fazla olacaktır dalgalanma durumu. Şu da var ki 3 günde bir alınması aşırı testo uretittirmeden destek olacaktır ama ben yaparmıyım sanmıyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben 3 günde 1 mg alıyorum artık. günlük 1 mg kullanımımda oldu iki yıl. fakat şuan fark yok 6 aydır bu şekilde devam ediyorum. yinede dökülmem 0.