6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: protez yaptıracağım ankarada nereyi tavsiye edersiniz ?

SaçımınDoktoru Üyesi

protez yaptıracağım ankarada nereyi tavsiye edersiniz ?

merhaba arkadaşlar uzun süre tedavi denedim ama olmadı , ön bölge ve şakaklar çok açıldı o kısımlara protez yaptırmayı düşünüyorum nereyi tavsiye edersiniz ankarada ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bildiğim kadarıyle sadece o bölgeye protez olmuyor. Üstleri komple sıfıra vurup yapıyorlar.

Yeni Üye
    Protez saç, saç ekimi gibi değildir bölgesel uygulatamazsınız. Saçınızın üst kısmana peruk vari kullanıcaksınız. Bantlama şeklinde kafanıza yapıştıracaksını. Var olan saçınızada zarar vericektir. Kullanımı zor maliyetli ve meşakatlidir. Her ay bakım ister ve eğer sosyal bir anınızda kafanızdan çıkarsa zor anlar yaşayabilirsiniz. Tabiki karar sizin ben sadece bilgilendirmek istedim. Saç dökülmesi psikolojisi zor hak veriyorum..

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    protez arkadaşların dediği gibi bölgesel olmaz genel oluyor ama ben sevmiyorum protezi ya cok peruk gibi duruyor harbiden, ya da cok iyi bir yerde protez yaptırman lazım mesela mustafa cecelinin saçı protez ama güzel duruyor yüzü güzel oldugu içinde olabilir
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

Bu ünlülerin niye cıkmıyor peki hic bi zaman kafasından

SaçımınDoktoru Üyesi
    Protez kullanan biri olarak yazıyorum. Protez zor iş. Evet bantla yapışır en geç 4 haftada bir bakıma gidersin. Haftasonunda planını saça göre yaparsın. En can sıkıcı durum bu. Ayda bir, bir hafta sonunda planın bellidir. İnsanı kısıtlayan birşey asla konforlu olmaz. Ha kaliteli ise farkedilmez ama değer mi dersen, sana cevabım değmez olur.