5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Minox Döngü

Yeni Üye

Minox Döngü

Nisan 10 da başladığım Min+Dut ve bir ay sonrasında eklediğim Miracle ile yarın 7. ayımı dolduruyorum. Son 1 ay Dut ve miracle kullanmayıp sadece minox kullandım. 1 ay önce sadece 5 gün hiç bir şekilde bir şey kullanmadım.

Bugün tekrar dut ve miracleyi ekleyerek kullanmaya başladım.

Son bir haftadır tamamen biten dökülmem yine başladı. Özellikle losyonları kullanıp masaj yaparken.

Bu sizce döngü müdür? Etkenin etkisini yitirmesi midir? Yoksa dut ve miracleyi 1 ay gibi bir zaman kestiğim için midir?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Güzel sorular. Cevabını merak ediyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Minoxidil c veya farkli urun oral de olsa sac belli sure sonra dokulmeye basliyor. Deam ettiginizde tekrardan cikacaktir.Cunku sacin buyume duraklams fazlarini degistiriyor kullandigimiz etkenler bende ayninseyi yasadim. Proscar minox miracle dermaroller la 6 ay gibi surede cok iyi sonuc aldim.Sac cikisi saclarin kalinlasmasi vuzama hizi vesaire hepsi cok iyiyken aniden sol on bolgede arkaya dogru seyrelme oldu. Sonra daha cansiz bir hal aldi. Genler bir sekilde baskin cikiyor bir noktadan sonra tekrar toparlarsiniz dokulme vsr diye tedaviyi birakmayin
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Bende min duta basladim zamanla etkinligini yitiriyormu bu karisim ? Uzun sure kullanip saclarini hala min dutla koruyan arkadaslar varmi
    Propecia&minoxil
    Solgar vm 2000&xpecia
    Nizoral ve sebamed icine diane35
    Bin bir cesit bitkisel yag karisimi.
    Bebek asprini&ferro sanol

Yeni Üye
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxidil c veya farkli urun oral de olsa sac belli sure sonra dokulmeye basliyor. Deam ettiginizde tekrardan cikacaktir.Cunku sacin buyume duraklams fazlarini degistiriyor kullandigimiz etkenler bende ayninseyi yasadim. Proscar minox miracle dermaroller la 6 ay gibi surede cok iyi sonuc aldim.Sac cikisi saclarin kalinlasmasi vuzama hizi vesaire hepsi cok iyiyken aniden sol on bolgede arkaya dogru seyrelme oldu. Sonra daha cansiz bir hal aldi. Genler bir sekilde baskin cikiyor bir noktadan sonra tekrar toparlarsiniz dokulme vsr diye tedaviyi birakmayin
    Minoxa dutu konuyu açtığım gün ekledim, ve miracleyi de tekrar yaptım ve kullanmaya başladım. Dökülme durdu. Bugün felaket yine arttı.

Şimdi kaba bir hesap yaptım.

Kafayı 3 numaraya haftada 1 kere olmak üzere 1.5 ay devamlı vurdum.
    Bu saçlar 3 ay sonra kendine geldi. Şakaklarımdaki açıklık kapanmaya, saç çizgisine doğru ilerlemeye başladı.
    Yani 7 aylık sürecin kaymağını 4 ay ile 6.5 ay arasında yedim. Ve 7. ay bitince dökülme başladı. Eskiye döndü diyebilirim.
    4-6 ay arası bir faz evresi var biliyorum da.
    Bu 2-3 aylık bir görüntü için mi uğraşıyoruz biz sabah akşam?
    Öyle ise ektirelim gitsin daha iyi.