Sayfa 7/10 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
92 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Bir Hikayede Benden

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uzman elinde ne kadar ru kaldı ? sende ru için bir değişiklik var mı henüz ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzman elinde ne kadar ru kaldı ? sende ru için bir değişiklik var mı henüz ?
    Elimde ki ru nun 3 te 1 ni ancak kullandım. Ki eğer yanlış yapmiyosamda 0.03 ölçtüğüm grama 4 ml filan minox ekliyip öyle kullaniyorum.yani 50 mg dan daha fazla bir doz uyguluyorum. Ru icin daha önce dedigim canlılık ve uyuşukluk hissi dışında saclarimi çıkardı diyemiycem. Fakat ben ru ya en az 6 ay fırsat vermek istiyorum.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elimde ki ru nun 3 te 1 ni ancak kullandım. Ki eğer yanlış yapmiyosamda 0.03 ölçtüğüm grama 4 ml filan minox ekliyip öyle kullaniyorum.yani 50 mg dan daha fazla bir doz uyguluyorum. Ru icin daha önce dedigim canlılık ve uyuşukluk hissi dışında saclarimi çıkardı diyemiycem. Fakat ben ru ya en az 6 ay fırsat vermek istiyorum.
    3te 1i diyorsan senin elindede 3 gram civarı kalmış bendede 3.20 gram var şuan. muhtemelen elimizdeki ru nisan sonu mayıs başı gibi biter bence nisan ortasında 2. parti için siparişi geçelim şuan 40 gram hazır talep var ben 20 gram isteyeceğim 5 10 kişi daha 10 gram ve üzeri isterse güzel bir talep oluşur... ayrıca bende ru'ya 6 ay vermeyi düşünüyorum ki zaten dökülmeyi durdurması bile 1 2 ayı alıyor çıkış, gelişim rahat o kadar sürer
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3te 1i diyorsan senin elindede 3 gram civarı kalmış bendede 3.20 gram var şuan. muhtemelen elimizdeki ru nisan sonu mayıs başı gibi biter bence nisan ortasında 2. parti için siparişi geçelim şuan 40 gram hazır talep var ben 20 gram isteyeceğim 5 10 kişi daha 10 gram ve üzeri isterse güzel bir talep oluşur... ayrıca bende ru'ya 6 ay vermeyi düşünüyorum ki zaten dökülmeyi durdurması bile 1 2 ayı alıyor çıkış, gelişim rahat o kadar sürer
    Bencede nisanda talapleri toplayıp siparişi geçelim.benimde durumum müsait olursa 10 gr alicam olmazsa zaten en az 5 gr alırım.
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.

uzman kardesim tam isabet sonuc almissiniz bence. benimde ozellikle tepe sikintili. bana verecilceginiz ek öneri varsa yorumlarsaniz memnun olurum. http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...viyede-mi.html

Hocam şuan ki durumunuz ney ? En son fotoda ki gibi mi ?

Alıntı şakak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam şuan ki durumunuz ney ? En son fotoda ki gibi mi ?
    Şuan ki halimde en son fotodaki gibi diyebilirim.olumsuz durum yok.

Hocam minoxu daha önce kullandım ama şok dökülmesi döngüsü derken uğraşmaya değmiyor.
    Minoxun sağladığı tek şey damar genişletme bunun gibi etki sağlayan bir etken var mı ?
    miracle de ya da başka birşey de ?

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Hocam minoxu daha önce kullandım ama şok dökülmesi döngüsü derken uğraşmaya değmiyor.
    Minoxun sağladığı tek şey damar genişletme bunun gibi etki sağlayan bir etken var mı ?
    Eğer damar genişletiyorsa vücutta dht baskılanmadığı zaman saç için sıkıntı yaratabilir. O halde ağız yoluyla finasteride ya da dutasteride kullanıldığında minoxilin daha etkili olacağını varsayabilir miyiz? Ayrıca son yıldır her sabah düzenli ecopirin kullanıyorum. Bunu kullanmazsam haftada 3-4 kere migrenim tutabiliyor. Belki son yıllarda hızlı bir şekilde saç kaybetmemin sebebi de buydu. Dht saç köklerine daha kolay ulaştı. Ama şimdi ağızdan ilaç kullandığım için tam tersi bir durumdan söz edebiliriz. Belki de saçların hızla toparlanmasının sebebi dutasteride ile ecopirin kullanmam oldu...

Hocam bir öneriniz var mı ?

Sayfa 7/10 İlkİlk ... 56789 ... SonSon