Sayfa 5/10 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
92 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Bir Hikayede Benden

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben dökülen kadar çıkan da olduğunu düşünüyorum çünkü ilk konundaki koyduğun spn resimlerden bile çok daha iyi bir durumda saçın. Yani açıkcası benim görüşüm şu saçın çok ve dökülende aritmetik olarak çoğaldı. Bu arada dozunu 1 aldac daha artır. O kadar çok sayıda saç var ki son çıkanlar biraz nazlı sadece o kadar.
    kusura bakmayın hocam geç cevap verdim..
    en eski halimden çok çok iyi ona her zaman şükrediyorum.korkum işte eğer böyle devam ederse eski halime dönerim diye.örnek veriyim şimdi size; akşam saat 8 buçuk 9 arası minox-dutas losyonunu sürerken bile lavoboya yaklaşık 35 adet saç teli döküldü.ki ben losyonları uygularken bile parmaklarımla saçlarımı nazikçe ayırıp uyguluyorum.35 adet saç teli lavobada 15 -20 adet kadarda saçların arasında dökülmüş saçlar olsa 60 adet saç teli eder.yine miracle losyonuda uyguladığımda 10- 15 adet döküldü.gün içerisinde hafif dokunuşlarla elimi saçıma attığımda dediğim cılız ince ve kısa boylu saçlardan tek tük elime geliyor..düşüncem yeni miracle losyon hazırladığımda 100 ml elseveye 4 kutu aldactone atmak.diğerleri yine standar olur.sadece allerset katmıycam direk orjinal haliyle yapıcam.sadece aldactoneyi artıracağım. Allah hepimize şifa versin emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad saçların gayet sık ve sağlıklı duruyor demek ki çıkanlar dökülenleri karşılamış eğer açıklık artmazsa endişe edilecek bir durum yok tedavin yolunda gidiyor demektir.
    inşallah hocam dökülmem bizim tabir ettiğimiz bir dalgalanma durumudur..döngü gibi birşeyse ki kendimi de şartlandırmak da istemiyorum emeklerime acıyorum.tabi mücadeleye devam ederim.
    yanlış anlaşılmasın dün @invincible kardeşimiz foto attı.ben kendi konusunda da yorum yapmıştım.6 ncı aydaki saçlarının yoğunluğunun şimdikinden fazla olduğunu söylemiştim.kendisi ışık farkının olduğunu söyledi.tabiki o durum da var.yok diyemem.ben bu duruma nazaran invincible kardeşimizin saçlarının biraz geri gittiğini düşünmüştüm.yani stabil bile kalamadığını düşünmüştüm.fakat tabi kardeşimiz uygulamada disiplinsizlik olduğunu da belirmişti.o durum bundan da kaynaklanıyor tabi.sonuç olarak inşallah bizimkisi revizyon denilen bir durumdur.
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inşallah hocam dökülmem bizim tabir ettiğimiz bir dalgalanma durumudur..döngü gibi birşeyse ki kendimi de şartlandırmak da istemiyorum emeklerime acıyorum.tabi mücadeleye devam ederim.
    yanlış anlaşılmasın dün @invincible kardeşimiz foto attı.ben kendi konusunda da yorum yapmıştım.6 ncı aydaki saçlarının yoğunluğunun şimdikinden fazla olduğunu söylemiştim.kendisi ışık farkının olduğunu söyledi.tabiki o durum da var.yok diyemem.ben bu duruma nazaran invincible kardeşimizin saçlarının biraz geri gittiğini düşünmüştüm.yani stabil bile kalamadığını düşünmüştüm.fakat tabi kardeşimiz uygulamada disiplinsizlik olduğunu da belirmişti.o durum bundan da kaynaklanıyor tabi.sonuç olarak inşallah bizimkisi revizyon denilen bir durumdur.
    Aslında hocam çoğumuz aynı psikolojiyi yaşıyoruz da bakma bazılarımız bunu dile getirmiyor,bu tedavi çok çetrefilli bir olay,mesela benim saçım biraz tedaviden kaynaklı yapışık olsa hemen diyorum ki acaba tedavide gerileme mi var boşa mı kürek sallıyoruz,ama saçı yıkayıp şöyle bir havalandırınca yok yok diyorsun olumsuz bir durum yok açıklık kapanmaya devam ediyor,mesela foto çekiyorsun falshlı olunca farklı flashsız olunca farklı kanaatlere kapılıyorsun en iyisi çok fazla pimpiriklenmeden tedaviyi devam ettirmek mutlaka sonuç alınıyor,ama saç çıkışıyla ama saçların kalınlaşması ve kalitesinin artmasıyla önemli olan sonuç.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şef saçların çok güzel ve sağlıklı duruyor. Çok canını sıkıp kendine fazla yüklenme
    Minoxil + Dutasterid (12 saat'de bir 5 Fıs)
    Miracle Losyon (12 saat'de bir 12 Fıs)
    Dermaroller (1 gün aralıklı)

Alıntı bunalıyorum_aristo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şef saçların çok güzel ve sağlıklı duruyor. Çok canını sıkıp kendine fazla yüklenme
    Teşekkür ederim Şef. gerçekten bunu söylemek istemiyorum ama dökülme harbi harbi devam ediyor. Moralimi bozmak istemiyom ama losyonları bile uygularken en az 30 40 tel sac dökülüyor. Ve de dökülenler bizzat kendini belli ediyor ki yeni çıkmış saçlar. Akabinde dökülme başlayalı yaklaşık 1 buçuk ay oldu vartexin zayıfladığını görüyorum. Tedaviye 1/4 proscar eklemek zorunda kaldim.

tepeden çekilmiş fotolar

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

ön çizgi ve şakaklar

sol şakak

sağ şakak

evet arkadaşlar ne zamandır foto eklememiştim.yeni fotolarımı dün çektim.durumum fotolarda göründüğü gibi.özelden de foto isteyen çok olunca bende buraya eklemek istedim.genel olarak saçlarımda dökülme günlük 30 tel vardır.malum bir döngü yaşadım ve asıl aldığım sonucum bu hale geldi en son. bu halime de sonsuz şükür olsun.dikkatinizi çektiyse eger tepedeki fotoların bazılarında kabukları görürsünüz..foto çekerken temizlemek istemedim..herşey doğalıyla görünsün istedim.kabuklanma gerçekten bir sorun. o da olmasa daha iyi sonuç alacağımız kesin.

tedavimde bir değişiklik yaptım ru yu öğlen kullanıyorum. sabah minox-dutas öğlen ru akşam minox-dutas..akşam minox-dutas dan 4 saat sonra miracle losyon.

yorumlar size kalmış üstadlar...

Not:resimlerin hepsi flaşlı çekilmiştir..öncesi fotolarim ilk sayfada mevcuttur.
    Konu uzman tarafından (16.03.2015 Saat 01:56 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Abi sacinin döngü görmüş hali buysa çok iyi yani korkulacak birsey yok o zaman döngüde

Alıntı namesiz00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sacinin döngü görmüş hali buysa çok iyi yani korkulacak birsey yok o zaman döngüde
    evet durum bu ama en ilk aldığım sonucun dörtte 2 sini kaybettim.
    Konu uzman tarafından (12.03.2015 Saat 22:09 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet durum bu ama en ilk aldığım sonucun dörtte 2 sini kaybettim.
    Olsun abi yeniden çıkar ilk halinde heralde çok sık sacliydin 6 ay sonra mı döngü gördün abi aslında iki yılda bir görsek şu döngüyu çok iyi olacak

Alıntı namesiz00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olsun abi yeniden çıkar ilk halinde heralde çok sık sacliydin 6 ay sonra mı döngü gördün abi aslında iki yılda bir görsek şu döngüyu çok iyi olacak
    Ben 4 ncü ayimdan sonra gördüm. Bir anda kayıp yasamak insanin moralini bozuyor tabi.ama bu halimede şükürler olsun

Sayfa 5/10 İlkİlk ... 34567 ... SonSon