aylık 350 bin dolar alıyordu replicell histogenin para sıkıntısı oldugu söyleniyor bu işlemler ucuza olur mu bilmem ama ulasılamayacak kadar pahalı olursa çok öfkeli bir kalabalık onları bekliyor olur ayrıca korede ve japonyada baslamazlardı çok astronomik rakamlar söz konusu olsa orda kişi basına düşen gelir belli buna ulasabilsek de ulasamasak da önemli olan başarıya ulaşmaları ve stem celle hücre yenilemede başarıya ulaşmaları. tabletlerin ilk çıktıgı zamanı düşünün ne kadar uzay teknolojisi gelmişti insanlara tam bunları bizim gibi gariban alamaz diye düşündüğümüz sırada yine kore çin işe el atıp samsung vs gibi şirketlerin isteseler başta bin liralardan satabilecegi teknolojinin 100-200 liraya erişile bilir oldugunu gösterdiler özellikle ilk nesil tabletlerde sonra tabi bu firmalar piyasan silinmeye baslayınca samsung sony vurdular halkın sırtına 300 liraya aldıgımız sey oldu 650 lira ama basta o dogu firmaları piyasayı karıstırmıs olmasa bugün tablet fiyatları bundan çok daha ucuk olurdu çok da karamsar olmayın. saç gibi moral bozucu bir sorunun çözümü çıkar ve insanlar buna erişemezse oldukça sinirli olurlar ve dediğiniz gibi çok para dönüyor bunların işinde tabi araştıranlar da sponsorlar tarafından baskı altında yoksa karlarını riske atıp dogudan baslamazlar bunun işe yaradıgını göstermek için umut verici konusmak istemiyorum tabi olayı ben de sizin kadar biliyorum ama prp meselesi gibi düşünün miraclenin de dediği gibi 50 liralık santifrüjü 2500 liraya az kakalamadılar millete ben umuyorum ki bu çalışmalar başarıya ulasırsa çok farklı şeyler olacak