Sayfa 4/27 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
267 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Histogen ve Replicellden Haberler Gelişmeler

Yeni Üye
    sabır en iyi ilaçtır,bekleyip göreceğiz,fakat önemli bir gelişme,bu kadar reklam sonucunda ilacın fos çıkması firmanın itibarı yerle bir olur böyle bir şey yapacaklarını zannetmiyorum.ayrıca sadece zenginlerin alabileceği bir ilaç olduğunu düşünmüyorum.çünkü 100 kişiden 1 kişiye10000 birimden satmak var birde 100 kişiye 150 birimden satmak var,hangisi mantıklı,inşallah iyi şeyler olur

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir umuttur yasatan insani diyorsunuz beyler ama sanki ürün/tedavi kesin ve is fiyati ne olur a kadar gelmis ) bu firmalar uzakdogunun erke dönergeci firmalari ya da bir jet fa**l gibi geliyorlar bana. eski haberlerine bakarsaniz 2010 da piyasadayiz yok yok 2012 o da degil 14 15 20 25 seklinde gidiyor.

unutmayin kanser vb. gibi cok önemli hastaliklara care bulanlar genelde bagimsiz calisan bilim insanlari ve enstitüleri oluyor, böyle bagira bagira sunum falan yapmalari tamamen göz boyama.

bu firmalar disinda ben zaten halihazirda kellik tedavisinin bulundugunu düsünüyorum piyasaya tabii ki sürmüyorlar.
    umuttan ziyade bu işin çözümü bana göre kaçınılmaz ama ilaç tedavisi ama yeni ve daha başarılı ekim teknikleri ile bir şekilde çözülecektir düşünün son 10 - 15 senede bile neler çıktı. onun dışında bu firmalar için sabaha kadar tartışsak boş bekleyip göreceğiz kesin konuşmanın anlamı yok önceki sayfada mesela tek çözüm ekim ve mevcut tedaviler dediniz çok şükür ki tüm dünya sizin gibi düşünmüyor yoksa mevcut imkanlarda olmazdı değil mi
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör
    Alıntı miso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sabır en iyi ilaçtır,bekleyip göreceğiz,fakat önemli bir gelişme,bu kadar reklam sonucunda ilacın fos çıkması firmanın itibarı yerle bir olur böyle bir şey yapacaklarını zannetmiyorum.ayrıca sadece zenginlerin alabileceği bir ilaç olduğunu düşünmüyorum.çünkü 100 kişiden 1 kişiye10000 birimden satmak var birde 100 kişiye 150 birimden satmak var,hangisi mantıklı,inşallah iyi şeyler olur
    ilaç daha erişilebilir olur evet replicell ilaç değil uygulama şeklinde yapılması planlanan bir tedavi tahminimce histogen ilaç-krem formunda çıkarırsa daha erişilebilir olur muhtemelen ama onun da uygulama şeklinde olacagını düşünüyorum
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Üye
    Yer
    Yurtdisi
    Ben kelligin ilacinin bulundugu ve bizlerden saklandigini sanmiyorum.Sonuta gecmiste bircok hastaligin caresi bulundu.

birde bu ay replicel'in bir sunumu varmış sanırım sonrasında şöyle bir şey yayınlanmış yabancı dili iyi olan bir arkadaş bizim için tercüme edebilirse
    http://www.replicel.com/wp-content/u...2015-FINAL.pdf
    5-Ara sıra emu yağı

Üye
    Yer
    Yurtdisi
    insallah iyi haberdir.Bazen moralim bozuldugunda,saclarim tel tel döküldügünde,olsun replicel var diyorum,bizi kurtaracak,sirma sacli yapacak diyorum.Insallah.

Moderatör
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birde bu ay replicel'in bir sunumu varmış sanırım sonrasında şöyle bir şey yayınlanmış yabancı dili iyi olan bir arkadaş bizim için tercüme edebilirse
    http://www.replicel.com/wp-content/u...2015-FINAL.pdf
    youtubede bunun sunumu var replicellin ceosu sunum yapmıstı yakın gelecekteki dönüm noktaları diye 2015te saç için 2.faza başlayacaklar yine saç tedavisinde zenginleştirilip çoğaltılan hücrelerin scalpa enjeksiyonu için gerekli aletin patentinin alınmas vs gibi yeni bir şey değil ve ilk replicel saç sonucları verilmiş 6 aylık süre sonunda kullanıcılarda(oldukça küçük bir grup) %70inde %10-14 yogunluk artısı görülmüş ki bu finasla hemen hemen aynı yan etki olmadıgı belirtilmiş sanırım 1 kez uygulama yapılmıstı ve doz üzerinde çalısıyorlar 2016 da faz 2 bitecekmiş sonucları açıklanacakmıs 2 sene sürecekmiş faz 2 burda yazmıyor sunumda söylemişlerdi yani replicellin yolu biraz uzun
    güncel tedavi:
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    %2spiro+ diane 35 losyon
    arada bir sirkeli su
    haftada 1 dermaroller

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    umuttan ziyade bu işin çözümü bana göre kaçınılmaz ama ilaç tedavisi ama yeni ve daha başarılı ekim teknikleri ile bir şekilde çözülecektir düşünün son 10 - 15 senede bile neler çıktı. onun dışında bu firmalar için sabaha kadar tartışsak boş bekleyip göreceğiz kesin konuşmanın anlamı yok önceki sayfada mesela tek çözüm ekim ve mevcut tedaviler dediniz çok şükür ki tüm dünya sizin gibi düşünmüyor yoksa mevcut imkanlarda olmazdı değil mi
    evet suan icin tek cözüm ekim veya tedavi. aslinda her ikisi de tam olarak cözüm degil, kötünün iyisi diyelim fakat bu ise kökten bulunan cözüm piyasaya sürülürse cok farkli sektörel sorunlar ortaya cikar. komplo teorilerini pek sevmem ama kelligin tedavi edilememis olmasi bana cok sacma geliyor. ayrica bildigim kadariyla ekim isi cok daha önceleri denemeleri olmus bir yöntem ekim sektörünü de gelistiren nasil daha iyi sac ekeriz arastirmalari degil, teknoloji ve sanayinin gelismesidir bunu gözden kacirmyalim. sac dökülmesini tedavi eden ilaclar da tamamen tesadüf eseri ortaya cikmis ilaclar.

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    youtubede bunun sunumu var replicellin ceosu sunum yapmıstı yakın gelecekteki dönüm noktaları diye 2015te saç için 2.faza başlayacaklar yine saç tedavisinde zenginleştirilip çoğaltılan hücrelerin scalpa enjeksiyonu için gerekli aletin patentinin alınmas vs gibi yeni bir şey değil ve ilk replicel saç sonucları verilmiş 6 aylık süre sonunda kullanıcılarda(oldukça küçük bir grup) %70inde %10-14 yogunluk artısı görülmüş ki bu finasla hemen hemen aynı yan etki olmadıgı belirtilmiş sanırım 1 kez uygulama yapılmıstı ve doz üzerinde çalısıyorlar 2016 da faz 2 bitecekmiş sonucları açıklanacakmıs 2 sene sürecekmiş faz 2 burda yazmıyor sunumda söylemişlerdi yani replicellin yolu biraz uzun
    %70de %10-14 çok düşük kalan %30da hiç etki yoksa sıkıntı
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör
    %70de %10-14 çok düşük kalan %30da hiç etki yoksa sıkıntı
    histogenin oranları biraz daha umut vadedici bu noktada ama replicellin tam düzenlenmiş dozu ve sıklıgı değil bu bu haliyle bile minox veya proscar kadar etki ediyor aslında %10 bile oldukça yüksek bir oran nw2 birinin 80bin saç teli oldugunu düşünürsek 8000 saç teli demek
    güncel tedavi:
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    %2spiro+ diane 35 losyon
    arada bir sirkeli su
    haftada 1 dermaroller

Sayfa 4/27 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon