Sayfa 2/27 İlkİlk 123412 ... SonSon
267 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Histogen ve Replicellden Haberler Gelişmeler

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2018 e kadar bir film kopmaz bunlardan.zaten bir açıklamada yok.gün gelir yıl 2018 olur bu seferde 2021 de çıkacak deriz.baya bir bekleriz anliycagın.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Japonya da 2015 satışa çıkacağına dair bilgi var arkadaşlar sanırım %51 artış sağlanmış saçlarda video ve sunum linklerini paylaşıyorum yabancı dili olanlar incelerse iyi olacak çok heyecan yapıyorum şu firmaların araştırmalarında umudumu koruyorum ben.. Histogen - Company Presentation - YouTube

http://www.histogen.com/downloads/ii..._hsc_final.pdf

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Pata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Japonya da 2015 satışa çıkacağına dair bilgi var arkadaşlar sanırım %51 artış sağlanmış saçlarda video ve sunum linklerini paylaşıyorum yabancı dili olanlar incelerse iyi olacak çok heyecan yapıyorum şu firmaların araştırmalarında umudumu koruyorum ben.. Histogen - Company Presentation - YouTube

http://www.histogen.com/downloads/ii..._hsc_final.pdf
    hocam 2015 te satışa cıkacagına dair söylentimi var yoksa firma resmi olarak açıklama mı yapmış

Moderatör
    videoda 2015in ortalarında korede ve japonyada satışa sunacaklarmış 3 ayda %10 12 ayda ise %50 saç artışı oldugu görülmüş sadece bir uygulamayla. abdde satısa sunulması için fda onayı lazım doğuda japonyada falan kaydettirmeleri yeterli umalım da bizim ülkenin fırsatçıları fda onaysız şeylerin getirilmesiyle ilgili bu kez bunun ülkeye sokulması için çakallık yapsın sağlıklı olması çerçevesi altında
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    videoda 2015in ortalarında korede ve japonyada satışa sunacaklarmış 3 ayda %10 12 ayda ise %50 saç artışı oldugu görülmüş sadece bir uygulamayla. abdde satısa sunulması için fda onayı lazım doğuda japonyada falan kaydettirmeleri yeterli umalım da bizim ülkenin fırsatçıları fda onaysız şeylerin getirilmesiyle ilgili bu kez bunun ülkeye sokulması için çakallık yapsın sağlıklı olması çerçevesi altında
    hiç önemli değil abi koreye gideriz yeterki çıksın ben bu mevzuudan umutlu olmaya başladım son zamanlarda eğer 2015te çıkarsa ve başarılı olursa bence seneye tüm dünyada yaygınlaşmış olur

daha önemlisi şu bu ürün nasıl uygulanıyor ? özel klinik vs. gerekiyor mu ayrıca herkes 2018 diyor ama videoda 2015 dendiği söylenmiş burada bir çelişki mi var ?
    Konu NoMore tarafından (20.01.2015 Saat 18:42 ) değiştirilmiştir.
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    son videoda yaptiklari sunumu izleyince, kadir inanir ve müjdat gezen`in filmde hulisi kentmen e yaptiklari sunum aklima geldi. benim fikrim bu arastirmalarin cogu fos, ayrica bu mucize yöntemleri söyledikleri kadar cok arastirma gelistirme paralari harcayarak bulurlarsa cuzi ücretler ile halka sunacaklarini ya da hic bir para harcamayan firmalara ögreteceklerini falan mi saniyorsunuz. isletmeye biraz kafasi calisanlar bilir bu tip ürünlerin hedef kitlesi milyarderlerdir. bu ürünü cikaracak kisilerin insanlarin dertlerine cözüm bulmak icin falan mi ugrastigini düsünüyorsunuz.

sac ekimi ve olan tedaviler disinda kalanlar tatli masallardir, bosuna beklemeyin.

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiç önemli değil abi koreye gideriz yeterki çıksın ben bu mevzuudan umutlu olmaya başladım son zamanlarda eğer 2015te çıkarsa ve başarılı olursa bence seneye tüm dünyada yaygınlaşmış olur

daha önemlisi şu bu ürün nasıl uygulanıyor ? özel klinik vs. gerekiyor mu ayrıca herkes 2018 diyor ama videoda 2015 dendiği söylenmiş burada bir çelişki mi var ?
    arastirma ve gelistirmeye milyonlarca dolar para harcayip yöntemini bulacaklar ve bunu tek kurus faydasi olmayan kücük isletmelerle paylasacaklarini mi düsünüyorsunuz?

bu yöntem gelistirilse bile yöntemi uygulatacak kisiler muhtemelen helikopter ile falan ise giden insanlar olur. o sebeple bu sacma seylere kafanizi yormayin ve umut beslemeyin beyler, fis fislamaya devam

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maalesef adrianoya katiliyorum.Gelişmeleri takip edelim ama hiç bişey çıkmayacakmışçasına tedaviye devam edin.Bi mucize olur da ciddi bisey cıkarsa forumun dört bir yanını Türk bayraklarıyla donatırız şiirler falan paylaşırız zaten ama cok ümit beslememek lazım

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arastirma ve gelistirmeye milyonlarca dolar para harcayip yöntemini bulacaklar ve bunu tek kurus faydasi olmayan kücük isletmelerle paylasacaklarini mi düsünüyorsunuz?

bu yöntem gelistirilse bile yöntemi uygulatacak kisiler muhtemelen helikopter ile falan ise giden insanlar olur. o sebeple bu sacma seylere kafanizi yormayin ve umut beslemeyin beyler, fis fislamaya devam
    minareyi çalan kılıfını uydurur milyar dolar harcayan heralde bunu pazarlarken kendide kazanç sağlar değilm mi

tıbbiyeliye katılıyorum tedavilere tabiki devam etmeliyiz ama 10 sene önce ekim teknikleri bile doğru dürüst yoktu piyasada haliyle 5 10 sene sonrada yeni bir şeyler ortaya çıkacaktır muhtemelen
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kardesim ben de senin gibi zenginleri pek sevmem de sen de çok kötümsersin be evet dedigin mantikli büyük paralar harcanmis ama milyar dolarlik adamlara yarar lafina ben pek katilmiyorum. En basitinden bir ornek verecek olursak ben ekim düsünecek olsam tabiki koray erdogani isterim ama kalkip da araba parasini gidip bayilmam kel gezerim daha iyi diye dusunurum ama ayni islemi 10 bin tlye yapsa yarin ilk isim krediyi cekip korayin kapisina dayanmak olur.. Koray bunu tabiki yapmaz sürümden kazanma gibi derdi yok zaten yabancilar akin ediyor kaç para derse desin müsterisiz kalmadigi icin ve sube acma imkani da olmadigi icin alistigi duzende gidiyor ama histogen replicell gibi projeler teknolojilerini dunya pazarina sürse ( gerek telif gerek sube vs ) ve fiyatlari da bizim gibi zügürtlerin kredi çekmeye deger mi acaba diye düsünmesini saglayacak seviyede tutarsa asil vurgunu o zamandan yaparlar unutma bizim genlerimiz onlarin ekmek kapisi daha bizim cocuklarimiz olacak yegenlerimiz olacak ( yeni nesil aga magdurlari ) fiyati makul tutacaklar ki onlari da kapacaklar yani özetle bu savasi sürümden kazanma hirsi kazanir diyorum yeter ki baliklama atlamayip önce zenginleri öpmelerini bekleyelim tabi bunlar sahsi tahminlerim . Gerçi dogmamis çocuga don biçmek bizimkisi ya neyse

Sayfa 2/27 İlkİlk 123412 ... SonSon