Sayfa 20/27 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon
267 sonuçtan 191 ile 200 arası

Konu: Histogen ve Replicellden Haberler Gelişmeler

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tedavim;

SaçımınDoktoru Üyesi
    yillar geciyor ama yaprak kipirdamiyor piyasada.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    saç denen yapı vucuttaki kendini yeniden üreten tırnakla beraber en kucuk ve karmasık organdır organ uretımı için su an dunyada basarıyla uygulanan bır teknolojı yoktur
    ılaclar ve dıger rejenaretif tıp gecıcı cozumler sunar en yakın gelecek saglıklı koklerı klonlamak yada kök hucrelerden yenı saglıklı kıluretmek bunlar ıcın de daha uzun yıllar var beklentılerınızı frenleyınız daha mutlu olursunuz
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saç denen yapı vucuttaki kendini yeniden üreten tırnakla beraber en kucuk ve karmasık organdır organ uretımı için su an dunyada basarıyla uygulanan bır teknolojı yoktur
    ılaclar ve dıger rejenaretif tıp gecıcı cozumler sunar en yakın gelecek saglıklı koklerı klonlamak yada kök hucrelerden yenı saglıklı kıluretmek bunlar ıcın de daha uzun yıllar var beklentılerınızı frenleyınız daha mutlu olursunuz
    tosun hocam şimdi 2-3 yıla bikaç tane tedavi çıkacak (follica,replicel,histogen,setipiprant vs).sizce bu tedaviler saçlarımızı 5-10 yıl koruyabilir mi?Bizden daha çok araştırıyorsunuz.Bu şirketlerin samimiyetine güveniyormusunuz?

Yeni Üye
    tosun hocam dr. takashii tsujinın yaptıgı calısma en buyuk umudumuz sızın gorusunuz nedır tam anlamıyla bunlar son noktayı koyacak gıbı ınsallah

Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam valla burdaki tedavileri başarıları okuyunca görünce çok umutla bakıyordum herseye hatta yeni çıkacak olan tedavilere sabah sizin yorumu okuyunca çok üzüldüm bayagi bir karamsarlık oluştu üstümde inşallah sizi de şaşırtacak gelişmeler olur.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    avrupa ve amerikan şrketlerine guvenmeyin fon peşinden koşarlar ıntrestıng saç klonladık dıyerek ortalıgı dolandırıp kayboldu 2002 de japon tsujı onurlu bır japonsa ondan umut edıle bılınır gerı kalan hepsı her yıl bır yıl daha bekleyın martavalını okumakta hıstogen sıze bellı saç vere bılır umuyuyorum replıcell kel alanda saç uretmez dokulmeyede care olmaz norwoodu az kişilerde işe yarar yada donor alanda saç çogaltıla bilinir equol bence dokulmede en beklenesi losyon su an geri kalanına temkınlı yaklasın bu iş öyle kolay değil hem başarmak zor em piyasa da egemen zengın sirket cok para kıran yani işiniz zor miracleye abinize sahip çıkın yoksa .... ya nasip dersiniz
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Tosun bey geçmişteki yalan haberlerden böyle söylemeniz normal ama yalancı çoban hikayesini de geçti bu olaylar. Bana kalırsa önümüzdeki tedaviler net sonuçlar sağlamasa da(yani %100 çözüm) olmasa da saçları dökülmüş(kel olmayan) kişiler için 2018de çözüme ulaşacaklarını düşünüyorum. Dazlak olanlar ise onların biraz daha beklemesi gerek . Bu işin peşine çok düştüler onur meselesi falan değil ülke ayrımı yapmak mantıksız herkes ileri teknolojiye sahip . Bu işi çözenler paranın anasını ağlatacak zaten . Fon konusunda da biraz daha bilgi edinmelisiniz bu işler o kadar basit değil yükselt topla kaç yok yani. Ben arkadaşların umutlarını her zamankine göre yüksek tutmasını gerektiğini söylüyorum. Saygılar..
    umarım öyle olur fakat kapitalizmin çözüm bulduğu bir ilaç görmedim tedavide hep bağımlısındır oysa hemopati ile iyleşen nice hasta var...
    Konu tosun.t tarafından (30.01.2017 Saat 00:14 ) değiştirilmiştir.

mevcut saçı korumak açısından zaten minoksil adında bir ürün var, kim düzenli kullanmış da fayda görmemiş? bir döngü muhabbetidir gidiyor, sağlıklı saçta döngü olmadığını mı sanıyorsunuz?
    disiplinli bir şekilde bunu kullanın arkadaşlar yalnız saç çıkarmaya gelince tahmini 1-2 sene içerisinde norewood çizelgesine göre 1-2 seviye geriye götürecek tedaviler çıkacaktır ancak tosun un da dediği gibi nw6-7 olanlar için beklenen klonlama gibi teknolojiler için çok uzun zaman var.
    Bunları bir doktor olarak söylüyorum çok karmaşık bir yapı söz konusu çünkü
    ha bi de bu kadar çok kafaya takıyorsanız protez saç kullanın durumunuz varsa, inanın her gün ilaç kullanmaktan ve kafayı takıp kendinizi yıpratmaktan daha az zahmetlidir
    bu arada ekimci falan sanmayın beni ne plastik cerrahım ne de dermatoloğum ve ileride çare bulamazsam ekim yerine protez saç tercih edeceğim.

Sayfa 20/27 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon