Sayfa 18/27 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon
267 sonuçtan 171 ile 180 arası

Konu: Histogen ve Replicellden Haberler Gelişmeler

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı jackal__1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç bir gelişme olmadıgını nereden biliyorsun kayda deger bir arastırman varmı.Ya da senin insanları baska sekilde umutlandıracak buldugun arastırdıgın sac üzerine bir yöntemin sunacagın bir yol varmı.İnterlove kardesıme bır kez daha tesekkür ediyorum..Ve sitede emegi gecen herkesi mevcut tedavilerle 2018-2020 yi umutla bekliyoruz.Temennimiz odur ki basarılı sonuclar ortaya cıksın.Ha hiç mi bir sey cıkmadı hepsi fos mu cıktı.Allah tan ümit kesilmez Allah ın ıznıyle site olarak bu sefer biz yogunlasır ve noktalarız.İnsanların umutlarıyla oynamana hic gerek yok(Eger amacın bu ise) Eger amacların bu degılse daha acıklayıcı bir tabirle sözlerinizi yazarsanız sahsım adına özrümü dilerim..Umut dolu yarınlara İnsaAllah hep birlikte
    Teşekkür ederim kardeşim ağzımdan aldım valla kelimeleri, Bekleriz hiçbirşey çıkmazsa herşey yalan olursa burada onlarca tedavi var sonuç da onlarla devam edeceğiz.
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    saç ekimcilere çalışanlar , abuk subuk haplarla insanları denek yapmaya çalışan haysiyetsizler bunlardan ayrıcada saç dökülmesi ürünü satan şirketlerle anlaşmalı şerefsizleri seziyorum ben siktir etmeden siktirip gitsinler ...
    Konu tosun.t tarafından (01.10.2016 Saat 10:28 ) değiştirilmiştir.
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Alıntı Umut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Brotzunun işleyişini bilen var mı ? Bi de deneklerin fotografı varsa bulduğunuzu atar mısınız
    DLGA peg1 equol lıpozomal taşıyıcı losyonu kafa derisıne hapsederek derıden dht yı temızlemk ve saç buyume uyarıcıları su an areta için sonuç verdi aga test aşamasında hiç bir aga verisi şu an da yok yabancı sitelerdekiler fason uretımle denıyorlar ispanyollar sanırım sequol dıyorlar içerık ve taşıyıcı aynımı bılgımız yok
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

jackal__1907
    Guest
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim kardeşim ağzımdan aldım valla kelimeleri, Bekleriz hiçbirşey çıkmazsa herşey yalan olursa burada onlarca tedavi var sonuç da onlarla devam edeceğiz.
    Estağfurullah kesinlikle..Ben acıkcası 2018-2020 den umutlu oldugum kadardan daha fazla Miracle abimden umutluyum =) Tek eksik yanımız klinik bir ortamımızın olmayısı yoksa eminim miracle abi noktalamıstı bu işi..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Histojen Çin de distribütör lük anlaşması yapmış hadi hayırlısı ilk uygulamalar sanırım Çin'den gelecek.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Histojen Çin de distribütör lük anlaşması yapmış hadi hayırlısı ilk uygulamalar sanırım Çin'den gelecek.
    Haberi verdim konumdan, Meksika, çin, türkiye bile forumalrda dolanan kelimeler ancak ücret 1000dolardan bahsediyorlardı enjeksiyon başına sanırsam. Toplamda bir ekim ücretine karşılık geliyor yolları vs.. de hesaplarsanız..
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnterlove histogen nw3-4 dolaylarında memnun edici bir sonuç verir mi bide 2018 başı demiştin en son tarihte bi değişiklik var mı

SaçımınDoktoru Üyesi
    histojen enjeksiyon başı 1000 dolarsa çok.16 hafta losyonu alsak. 16000 dolar eder.

Bir enjeksiyon ne işe yarıyor ki yani ne kadar saç çıkartıyor ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    histojen enjeksiyon başı 1000 dolarsa çok.16 hafta losyonu alsak. 16000 dolar eder.
    Histogen 3 enjeksiyon Yani 3000 Dolar yapar bu şekilde. 16 enjeksiyon değil hocam. İkinci olarakda uygulanan bireyler nw3-4 dü tatmin edici sonuçlar verebilir Elimizdeki Tedavilerede devam edersek dahada iyi olabilir yani Kombinelerle çok daha tatmin edici olabilir. 2017de bunların güçlerine daha net bakacağız. 2018'de kullanılabilir olmayı planlıyorlar bir değişiklik yok yani
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Sayfa 18/27 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon