7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Yaş 24 Yolun Sonu

Threaded View

Yeni Üye

Yaş 24 Yolun Sonu

24 yaşındayım. Sitede eskilerdenim ama aralıklarla takip etmişimdir. Kimseyle muhabbetim yoktur. Sadece yazılanları okuyup fikir yürütürüm.
    Bazı tedavileri kendimce yaklaşık 2014'den beri uyguladım. Yeşil çay, miracle losyon, min-dut, proscar. Elimdeki imkanlar bunlara yetti.

Kaybedeceğim bir savaştı bu ve kaybettik. Sadece yazmak istedim, aynalardan kaçıyordum, belli olmasın diye saçlarımı uzun tutuyordum.
    Fakat saçımın daha çok açıldığını fark etmek acı verdi. Mutsuzum. İnsan kendisiyle ne kadar daha savaşabilir ki zaten.

Seti,ru,cell falan kullanmadım nereden temin edilir nasıl yapılır bilmiyorum işe yarar mı onu da bilmiyorum. Öğrenci halimle para yeter mi oda muamma.
    Son umut fotoğraflarımı atıyorum. Belki, geri döndürülebilir diyen biri çıkar diye, Şöyle bir yol var dene diyen çıkar diye. Umut insanı ayakta tutan tek şey. Fazla melankoliğim kusura bakmayın. Uyumak istiyorum. Eğer bir şeyler yazarsanız yarın cevap verebilirim.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20180915_231152_HDR.jpg‎   20180915_231338_HDR.jpg‎   20180915_231221_HDR.jpg‎   20180915_231408_HDR.jpg‎