Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011
107 sonuçtan 101 ile 107 arası

Konu: Bu saçlar ya çıkacak ya çıkacak !!!

Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bundan sonra garnier kullanayım ozaman.peki levent bey miracle losyon yüzde tüylenme yapabilirmi hani saç çıkaran bi etkenin diğer tüyleride besleme yada Kalımlaştırma etkisi olabilirmi?
    Reflex hyperandrogensm ya da progesteron türevleri bazen androjen gibi davranabiliyor çok yaygın değil ama olabiliyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reflex hyperandrogensm ya da progesteron türevleri bazen androjen gibi davranabiliyor çok yaygın değil ama olabiliyor.
    Peki ne yapıyım bırakıyımmı losyonu.pko var bende sivilce saç dökülmesi uğraşıyorum zaten bide tüylenmeyle uğraşmak istemiyorum ama dökülme için ne kullanıcam başka lütfen yardım edin

Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki ne yapıyım bırakıyımmı losyonu.pko var bende sivilce saç dökülmesi uğraşıyorum zaten bide tüylenmeyle uğraşmak istemiyorum ama dökülme için ne kullanıcam başka lütfen yardım edin
    tam olarak neler kullanıyorsunuz ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Alıntı pejocu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zannedip etmemekle olmaz bu denenmesi lazım ben kendi çapımda deneyerek bu kanıya vardım 2 aya yakındır ilaç atmadan kullanıyorum saç dökülmesi olmuyor ve içine ilaç atıldığı zamanki gibi kaşıntı yapmıyor ki bende diğer ilaçlar artık hiç işe yaramıyordu minox finas vs
    ip kontrolü sırasında yanlışlıkla silindi üyeliğin aynı isimle tekrar alabilirsin üyelik

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sadece miracle losyon kullanıyorum.günde 1kez.hergün kullanamıyorum bazen gün aşırı.

selamlar bende miracle losyonu hazırlatıyorum sımdı eczaneye mumkunse nasıl kullanıcagım hakkında bılgı verrırmısınız gn ıcınde saclarımamı sıkıyorum yada sıkıp bekletıp sonra mı yıkıyorum
    bırazcık bılgı verırmısınız hasımatoya baglı sac dokulme yasıyorum l

Yeni Üye
    Yer
    İzmir
    Selamlar herkese, bende şans eseri bu paylaşım platformuna denk geldim yaklaşık olarak saat 17'den veri bir çok konuyu detaylı okudum inceledim. Dökülme bende de başladı, şakak kısımlarından açılmaya başladı, saçlarım omzumun biraz altında olacak şekilde uzun. İlerleyen senelerde büyük kayıp yaşamamak için gerekli tedaviye başladım.

Minoksidil %5 kullanıyorum sabah akşam 5'er sıkımlık.
    Solgar biotin 5000mg günde 1 kapsül, yemeklerden yarım saat 45 dk sonra
    Spirulina sabah aç karnına 1 tablet, akşam biotin ile birlikte alıyorum 1 tablet.

Şimdi miracle losyonunu hazırladım ama, dikkat etmediğim için 100ml malzemeler ile 200ml hazırladım ama çok büyük bir sorun olacağını düşünmüyorum.
    Kullanım şekli olarak minoksidil gibi mi? Bunu öğrenmek istiyorum sadece.

Herkese bol şifalar.

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011