Sayfa 2/11 İlkİlk 1234 ... SonSon
107 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Bu saçlar ya çıkacak ya çıkacak !!!

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı savasci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam senin sac derisinde problem mi var. Neden sana minoxilin %2 lık olanından verdi ki doktor.
    Sizin gözünüzden kaçtı zannedersem frıda bayan,kullanması gereken %2 olanı.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin gözünüzden kaçtı zannedersem frıda bayan,kullanması gereken %2 olanı.
    Ben kız olduğunu görmemiştim hocam.

Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada 200 ml losyona 2şer kutu yerine 100 ml losyona 1er kutu ekleyin . losyonun kalan yarısını ayrı bir şişeye ayırın diğer losyonu hazırlarken kullanabilirsiniz.
    evet anladım losyonumu sizin dediğiniz gibi hazırladım ve bu akşam itibari ile başlamış oldum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı FRIDA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet anladım losyonumu sizin dediğiniz gibi hazırladım ve bu akşam itibari ile başlamış oldum
    Hoş geldiniz :-) losyonunuzu güle güle kullanın tez zamanda yeni saçlara sahip olmanizi dilerim. Takviye bakimlar da yaparsanız sonuç hizlanir. Bitkisel kurler, dermaroller, doğru şampuan seçimi gibi...
    Bu aralar almayı düşündüğüm multivitamin gnc women ultra mega. Xpecia için reklam siteleri hariç memnun kalıp tavsiye eden görmedim. Ayrıca hergun bir fincan yesilcay-kuru nane cayi iciyorum bir suredir

Alıntı teacher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoş geldiniz :-) losyonunuzu güle güle kullanın tez zamanda yeni saçlara sahip olmanizi dilerim. Takviye bakimlar da yaparsanız sonuç hizlanir. Bitkisel kurler, dermaroller, doğru şampuan seçimi gibi...
    Bu aralar almayı düşündüğüm multivitamin gnc women ultra mega. Xpecia için reklam siteleri hariç memnun kalıp tavsiye eden görmedim. Ayrıca hergun bir fincan yesilcay-kuru nane cayi iciyorum bir suredir
    teşekkürler iyi dilekleriniz için evet bitkisel kür olarak maya maskesi yapmayı düşünüyorum ama haftada bir mi yapsam 2 keremi yapsam karar veremedim. şimdilik başlangış tedavim losyonum ve maya maskesi olucak. vitamin konusunu bakınıyorum benim için iştah açmaması lazım dr. verdiği vitamini kardeşime gösterdim kendiside dr. abla iştahını açar dedi zaten kan ilaçları kullanıyorum. şimdilik bu konuyu askıya aldım . dermaroller ise bana şimdilik biraz uzak gibi duruyor.yeşil çay hergün içiyorum kabak çekirdeğinede başladım şampuan konusundada yeni ersağ arganyağlı şampuan sipariş verdim henüz gelmedi bu şampuanı ilk defa kullanıcam satış sistemini beğenmiyorum! tavvip ettiğim bir kurumda değil!! ama yakınlarımın kullanıp ilede kulan demesi sonucu aldım deniycem bakalım.

evet miracle losyonum işe yarıyor saç dökülmem durdu umarım bu durum uzun sürer bugün Whatsapp dan erkek kardeşime bütün kuladığımız ürünlerin resmini atım malzemeleri aldı bu akşam oda kulanmaya başlıycak yalnız bişey farketim ben losyonuma dekort ampul katmamışım bir sonraki losyonuma katayım diye düşünüyorum kardeşimin losyonunda unutmadık dekort katık

SaçımınDoktoru Üyesi
    evet miracle losyonum işe yarıyor saç dökülmem durdu umarım bu durum uzun sürer bugün Whatsapp dan erkek kardeşime bütün kuladığımız ürünlerin resmini atım malzemeleri aldı bu akşam oda kulanmaya başlıycak yalnız bişey farketim ben losyonuma dekort ampul katmamışım bir sonraki losyonuma katayım diye düşünüyorum kardeşimin losyonunda unutmadık dekort katık
    Senin adına çok sevindim
    Neden benim dökülmem durmuyor
    Ne olur yardım edin

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Bireylül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin adına çok sevindim
    Ne olur yardım edin
    Siz losyonu ne zamandır kullaniyosunuz.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı Bireylül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin adına çok sevindim
    Ne olur yardım edin
    sizin konunuzu başdan aşağı okudum bana kalırsa bayağı bilinçli uygulamada yapıyorsunuz. acaba nasıl söylesem fazlamı kafaya takıp üzülüyorsunuz? bağzen hayatla dalga geçmekmi lazım acaba ben sadece kendimle dalda geçmek adınada olsa konu başlığımı bu saçlar ya çıkacak ya çıkacak diye yazdım yani şurda konuşuyoruz da Allah dermansız dert vermesin ne hastalıklar var biz sağlıklıyız kendimize bakıyoruz ki saçımızla ve cildimizle ilgilenebiliyoruz diye düşünüyorum. siz yinede tedavinizi aksatmadan devam etirin birbirimizi takipde olalım eminim burda işi bilen arkadaşlarla birlikde losyonda yapacağınız küçük değişiklikler işe yarıyacaktır.

ayrıyeten ben maya maskeside yapıyorum daha öncede düzenli uygulamamda işe yaramıştı sonra bir ara verdim o arada ilik maskesi bile uygulamıştım fakat o işe yaramıyor tavsiye etmem hatta mayayı suyla karıştırıp içen bile var ben henüz denemedim içebilirmiyim bilmiyorum ama bir ara deniycem maya hakındada şöyle söyleniyor

Maya yüzde 50 oranında protein, B grubu vitaminler, demir, krom, potasyum, magnezyum, fosfor, çinko ve selenyum gibi mineraller içeriyor. Ayrıca proteinleri oluşturan temel yapı taşı olan aminoasit özleri bakımından da çok zengin.

maya hakındada böyle bilgi var. daha önce kulandınızmı bilmiyorum ama kendim kulandığım için tavsiye ederim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz losyonu ne zamandır kullaniyosunuz.
    sizin konunuzu başdan aşağı okudum bana kalırsa bayağı bilinçli uygulamada yapıyorsunuz. acaba nasıl söylesem fazlamı kafaya takıp üzülüyorsunuz? bağzen hayatla dalga geçmekmi lazım acaba ben sadece kendimle dalda geçmek adınada olsa konu başlığımı bu saçlar ya çıkacak ya çıkacak diye yazdım yani şurda konuşuyoruz da Allah dermansız dert vermesin ne hastalıklar var biz sağlıklıyız kendimize bakıyoruz ki saçımızla ve cildimizle ilgilenebiliyoruz diye düşünüyorum. siz yinede tedavinizi aksatmadan devam etirin birbirimizi takipde olalım eminim burda işi bilen arkadaşlarla birlikde losyonda yapacağınız küçük değişiklikler işe yarıyacaktır.

ayrıyeten ben maya maskeside yapıyorum daha öncede düzenli uygulamamda işe yaramıştı sonra bir ara verdim o arada ilik maskesi bile uygulamıştım fakat o işe yaramıyor tavsiye etmem hatta mayayı suyla karıştırıp içen bile var ben henüz denemedim içebilirmiyim bilmiyorum ama bir ara deniycem maya hakındada şöyle söyleniyor

Maya yüzde 50 oranında protein, B grubu vitaminler, demir, krom, potasyum, magnezyum, fosfor, çinko ve selenyum gibi mineraller içeriyor. Ayrıca proteinleri oluşturan temel yapı taşı olan aminoasit özleri bakımından da çok zengin.

maya hakındada böyle bilgi var. daha önce kulandınızmı bilmiyorum ama kendim kulandığım için tavsiye ederim
    Maya maskesi ilk dökülme başladığında inanılmaz etki etmişti,, ilk uygulamada etki etmişti, sonraları da denedim o etkiyi hiç göremedim, şuan da kafamda maya var yine başladım. İnlallah şifa olur, ilik bende denedim bende de etki etmedi malesef.
    Inanılmaz stres yapıyorum elimde değil ,kendimi bırakın toplumdan kendimden bile soyutladım, dökülen saç görünce elim ayağım titriyor,,
    Sarı kantaron tb kullanıyorum günlük 600 mg,,
    Rabbim hepimize acil şifa versin,,.
    Dökülmem dursa saçlarım düzelecek inanıyorum..
    Ilk defa bir site bu kadar yardımsever ve bilimsel.. O yüzden bu kadar inançlıyım.
    Herkese çok teşekkür ederim.

Sayfa 2/11 İlkİlk 1234 ... SonSon