Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
61 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Kilo kontrolü (kilo verme) konusunda yeni bombayi açikliyorum

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı forumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu ben de düşünüyorum hocam. Kullandığınız makine ne tür bilgi verir misiniz. Ben de toz aldım ama bir türlü kullanamadım içime sinmedi hiç.
    Ürün bu hocam
    Öğütücü Bulgur Makinesi Arpa Öğütme Değirmeni GittiGidiyor'da 134555825
    Bu ve benzeri maddeleri öğütmek için ideal bir değirmen,sök tak bir ürün,ben buradan almadım da bulunduğum şehirden almıştım ihtiyaç oldukça çıkarıp kullanıyorum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam bu un kıvamına getiriyorsa tam aradığım şey. Tohumları falan un kıvamına getirir mi eğer yapıyorsa hemen siparişi vereceğim.

Alıntı forumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu un kıvamına getiriyorsa tam aradığım şey. Tohumları falan un kıvamına getirir mi eğer yapıyorsa hemen siparişi vereceğim.
    Tahılları bir kaç defa öğütürseniz un haline getirir ilk öğütmede biraz kabuklu bırakır,aslında aklından geçeni anladım gibi bununla organik buğdayı öğütüm tam buğday unu elde edilebilir.
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tahılları bir kaç defa öğütürseniz un haline getirir ilk öğütmede biraz kabuklu bırakır,aslında aklından geçeni anladım gibi bununla organik buğdayı öğütüm tam buğday unu elde edilebilir.
    Akşam siparişi vereceğim teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar Genel sağlık için,zayıflamak isteyenler için yarın yani 6 ocak 21 ocak arası ayın küçülme fazına girdiği 15 günlük dönem çeşitli kürleri uygulamak için çok elverişli bir dönem.
    1-Kandaki toksik(zehirli) maddeleri temizlemek isteyenler için ısırgan çayı
    2-Karaciğer temizliği yapmak isteyenler için enginar,karahindiba ve deve dikeni(meryemanadikeni)kürü.
    3-Kolayca zayıflamak isteyenler için bu başlıkta anlatılan karışım işinize yarayacaktır.

Zerdeçalın emilimini artırmak için karabiber öneriyorlar. Hatta amazon.com da ikisinin birlilkte olduğu takviyeler satılıyor. Prof. Ahmet Aydın ın bir karışımı var sitesinde. beslenmebulteni.com da araştırma yaparsanız bulursunuz.
    1. Miracle Losyon 20.09.2014 den itibaren Günde 1 kez çok nadir 2 kez
    100 ml Elseve içine 2 kutu aldactone + 1 kutu diane 35 (sonra yarıya düşürdüm) + 1 dekort ampul (bazen atmıyorum)
    2. 50 ml tresana 4 tane dutasterid+ 3 ml saf alkol genelde günde 2 kez bazen 1 kez (27.02.2015 den beri)
    3.besa ısırganlı elma sirkesi (11.03.2015) günde 1 kez + kurutulmuş-taze ısırgan demleyip içmek ve kafaya bocalamak haftada 2-3-4 kez (10.03.2015 den beri)

Zerdeçalın emilimini artırmak için karabiber öneriyorlar. Hatta amazon.com da ikisinin birlilkte olduğu takviyeler satılıyor. Prof. Ahmet Aydın ın bir karışımı var sitesinde. beslenmebulteni.com da araştırma yaparsanız bulursunuz.
    1. Miracle Losyon 20.09.2014 den itibaren Günde 1 kez çok nadir 2 kez
    100 ml Elseve içine 2 kutu aldactone + 1 kutu diane 35 (sonra yarıya düşürdüm) + 1 dekort ampul (bazen atmıyorum)
    2. 50 ml tresana 4 tane dutasterid+ 3 ml saf alkol genelde günde 2 kez bazen 1 kez (27.02.2015 den beri)
    3.besa ısırganlı elma sirkesi (11.03.2015) günde 1 kez + kurutulmuş-taze ısırgan demleyip içmek ve kafaya bocalamak haftada 2-3-4 kez (10.03.2015 den beri)

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam zerdeçalın emilimini artırmak için acaba karışıma biraz da zeytinyağı mı eklesek ? Çok ciddi bi kilo problemim yok ben bu karışımı daha çok bu baharatlardan faydalanmak için yiyorum diyebilirim.ama normal kilo kontrolü için kullanan birini düşünürsek Zeytinyağı eklemesi amacından saptırır mı karışımı

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam zerdeçalın emilimini artırmak için acaba karışıma biraz da zeytinyağı mı eklesek ? Çok ciddi bi kilo problemim yok ben bu karışımı daha çok bu baharatlardan faydalanmak için yiyorum diyebilirim.ama normal kilo kontrolü için kullanan birini düşünürsek Zeytinyağı eklemesi amacından saptırır mı karışımı
    Üstad zeytinyağı yakışmaz da karabiber bu karışıma birebir gider diye düşünüyorum,ben bu karabiber ve limonun yeşilçayın etkisini artırma konusunda kullanılabileceğini paylaşmıştım,bizim bu karışıma en iyi yakışacak karabiberdir diye düşünüyorum.
    Şöyle pratik bir yöntem tavsiye edeyim kendi uygulamamdan;Şimdi bir tane el değirmeni (ben cam kavanoz şeklinde olanını kullanıyorum)içine zencefil+zerdeçal+siyah üzüm çekirdeği+tane karabiber doldurup bunu yoğurdun içine öğüterek kullanabilirsiniz.
    Not:benim zencefil ve zerdeçal kökten öğütme olduğu için biraz taneli o yüzden el değirmeni kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Finasterid kullandığım ilk 4-5 günde acayip bi göbek cıkıvermisti bende.Buna karşılık yukarda bahsettigim gibi hemen*bu karisima basladim ve faydasini gordum 1-1.5 ay falan düzenli tükettim ki zaten ilk bikaç günde bile göbeği toparladı.Sonrasinda tabi disiplini kaybettim 2-3 güne bi yer oldum ama vucut da artik finası tolere ettigi icin tekrardan kilo problemi olmadı bundan sonra da olmaz gibime geliyor zaten iyi kötü spor her türlü yapmaktayım.Artık zerdeçalı kilo kontrolü için değil de hem antiöstrojenik etkisinden faydalanmak hem de saçlara varsa bi faydası (saçlara ne kadar iyi gelir bilmiyorum ama iyi geldiğine dair yazılar bu forumda da var) yararlanmak icin yogurtla değil de zeytinyağıyla falan tüketmeye başlasam diye düşünüyorum.O şekilde emilimi çok artıyormuş sanırım.

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon