Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Kafada beyaz tabaka

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Arda13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğrudan bir ilgisi olabilir mi tam bilgi sahibi değilim. tek sorun muhtemelen klima değildir ama ben ne zaman klimalı bir ortamda uzun süre kalsam veya klimalı bir odada uyusam ertesi gün losyon uygularken veya masaj yaparken dökülen saç sayım çok daha fazla buna eminim. bunlar küçük ayrıntılar fakat saç derisi sağlığına etkisi olduğunu hissetmişsen gözlem yapmanı öneririm
    yani etkisi var bence çünkü onceden de ara sira sac diplerinde agri olurdu hafif oda ama bu klima eve girdi gireli her gun çalısir ve en az 8-9 saatim burda geçer masaj yapmaya başladım boyle her gun 40 dk falan 1 ay devam ettim ilk zamanlar dokulmeler azaldi ama masaji cogalttigim zaman agrilar aşırı dokulme fazla yaglanma onceden olmazdi simdi basladi masaji biraktim iyi mi yaptım kotu mu bilmiyorum diplerinde şişlik gibi bisi var sivilce mi hic bilmiyorum tek sıkıntım bu ağrılar şuan gunluk dokulme max 25 , bugun 15 teldi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Günlük dökülmen kabul edilebilir seviyede. Klima yarattığı hava kalitesizliğinden dolayı deri rahatsızlıklarının daha kolay ortaya çıkmasına neden olur. Saçlı veya saçsız deride. Bu sebeple ablanda da deri problemi olmasından dolayı güvenilir bir doktora başvurmalısın.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mustaf02 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    masaj yapmaya başladım boyle her gun 40 dk falan 1 ay devam ettim ilk zamanlar dokulmeler azaldi ama masaji cogalttigim zaman agrilar aşırı dokulme fazla yaglanma onceden olmazdi simdi basladi masaji biraktim iyi mi yaptım kotu mu bilmiyorum
    masaj akut inflamasyon yaratarak çalışır, normal
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler