Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Öneri lütfenn

Yeni Üye

Öneri lütfenn

Size saçımın hem ışıklı hemde ışıksız ıslak ve kuru fotoğraflarını göstermek istiyorum , ışık çok keskin bir ışık bu arada saçımın dibine tutup öyle çektim florasan gibi birşey..

Öncelikle sormam gereken soruları yazayım bilir kişiler ona göre cevap verirse çok memnun kalırım ,

1-) Saçım çok gür harikulade bir saçtı bu sene böyle oldu resmen , genetik etken olması mümkün zira ailemde saçı olan pek yok öneriniz nedir?
    2-) herhangi bir yan etkisi olma ihtimali olan birşey kullanmak istemiyorum ama bu mecburimidir ?
    3-) kuzenim prp tedavisi önerdi sizce bu saçta bir işe yarar mı ?

Yeni Üye

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fotoğraflar olmadan konuşamayız
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Vertex ilk uyarıyı vermiş görünüyor tabi olgunlaşma dalgalanması da olabilirse de öyle dökülmez saçlt gördüm ki 3 ay içerisinde cesete dönen bu yüzden dikkatle gözlemleyin, dökülme sayınız kaç duşta ve kuru olarak gün içerisinde ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    yani hocam nezaman saçımla uğraşsam dökülüyor ince teller ve sanki kırıklar var gibi , 15-20 yi geçer diye tahmin ediyorum

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günlük dökülmeden daha çok eski fotoğraflarla referanslı karşılaştırma uygulanmalı dökülme sayısında pick yaşanmadıkça faz süreleri hakkında yorum yapılamaz ayrıca birçok başka faktör kısa anajen fazına neden olabilmekte
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    saçın önceki hali çok çok iyidi diyebilirim işin açıkası şuan aşırı olmasada dökülme var hep ince olan teller dökülüyor

Alıntı Barlasx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saçın önceki hali çok çok iyidi diyebilirim işin açıkası şuan aşırı olmasada dökülme var hep ince olan teller dökülüyor
    Dökülme sayısına normalde önem vermem özellikle tedavide ancak yeni başlayan aga da önemlidir tespit ve takip açısından sürekli resim çekip karşılaştırın 15 gün ara ile.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    önerilerinizi alayım lütfen , bu saçları da kaybetmek istemiyorum doktor çinko verdi birkaç ay önce biotin kullanıyordum şimdi tekrar başladım çinkoyu da ekleyeyim mi ?

Sayfa 1/2 12 SonSon