Sayfa 13/16 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
160 sonuçtan 121 ile 130 arası

Konu: Avodart prosterid tedavim

selamlar beyler oncelıkle baya bı aradır gıremıyorum okuldan dolayı sınavlar dersler staj vs... bugun anca vakıt bulup gelebıldım tedavım şuan çok ii saçlarım gayet ii durumda herhangı bı yanetkı oluşmadı suana kadar bende kı ızlenımler bunlar

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mehmetu633803 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar beyler oncelıkle baya bı aradır gıremıyorum okuldan dolayı sınavlar dersler staj vs... bugun anca vakıt bulup gelebıldım tedavım şuan çok ii saçlarım gayet ii durumda herhangı bı yanetkı oluşmadı suana kadar bende kı ızlenımler bunlar
    hocam kaç ay oldu? ve doz olarak nasıl kullanıyorsunuz? ve rica etsem son durum ile ilgili güncel fotonuzu paylaşabilir misiniz?
    Konu eplerenon tarafından (15.12.2014 Saat 01:02 ) değiştirilmiştir.

Banned
    bu arkadaşa benzer bende kullanıyorum fakat ben avodart haftada bir defa kullanıyorum yani o ayda 14 fin 14 avodart alırken ben 26 gün finasterid 4 gün avodart almış oluyorum.bende arkadaş gibi çok büyük yan etki görmedim .sık idrara çıkma,dikkat problemi vs.kullanalıda 6 ay olmuştur

Alıntı ofsaçof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arkadaşa benzer bende kullanıyorum fakat ben avodart haftada bir defa kullanıyorum yani o ayda 14 fin 14 avodart alırken ben 26 gün finasterid 4 gün avodart almış oluyorum.bende arkadaş gibi çok büyük yan etki görmedim .sık idrara çıkma,dikkat problemi vs.kullanalıda 6 ay olmuştur
    saçınızdaki etki ne durumda peki hocam? fotolarla kendiniz takip ediyor musunuz gelişmeyi? ve topikal olarak herhangi birşey kullanmıyor musunuz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Beyler hem tecrübem hem de başka kişilerden de aynı tecrübeyi okudum. Dutas haftada 1 yeterli olmuyor. Yarılanma ömrü 4 hafta dense de öyle olmuyor işte pratikte. Haftada 2 de yetmiyor yeni saç için. Haftada 3 tavsiye ediliyor. Böyle tavsiye eden yabancı bir doktor da var saç dökülmesi için.

Ben de çoğunlukla haftada 3 olarak 8 ay kullandım. İlk başlarda saç dökülmemi çok azalttı. Son aylarda saç dökülmem günde 20-30'a çıktı.

Şu an kendi bitkisel tedavimi uyguluyorum ve Allah'a şükür saç dökülmem uzun süredir çok çok az Dutası bırakalı yaklaşık 1 ay oldu.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler hem tecrübem hem de başka kişilerden de aynı tecrübeyi okudum. Dutas haftada 1 yeterli olmuyor. Yarılanma ömrü 4 hafta dense de öyle olmuyor işte pratikte. Haftada 2 de yetmiyor yeni saç için. Haftada 3 tavsiye ediliyor. Böyle tavsiye eden yabancı bir doktor da var saç dökülmesi için.

Ben de çoğunlukla haftada 3 olarak 8 ay kullandım. İlk başlarda saç dökülmemi çok azalttı. Son aylarda saç dökülmem günde 20-30'a çıktı.

Şu an kendi bitkisel tedavimi uyguluyorum ve Allah'a şükür saç dökülmem uzun süredir çok çok az Dutası bırakalı yaklaşık 1 ay oldu.
    1 ay çok uzun bir süre değil dutasın etkisi devam ediyor olmasın

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 ay çok uzun bir süre değil dutasın etkisi devam ediyor olmasın
    Devam ediyordur ama ne kadar. Bıraktıktan 3-4 gün sonra bende bir canlanma oldu. Ayrıca kullanırken 20-30 dökülürken bitkisel uygulamaya geçince bunun günde 3-4'e inmesi ve böyle devam etmesi uyguladığım yeni tedavinin ne kadar etkili olduğunu gösteriyor. Zaten kullananların da hep saç dökülmeleri durmuş, inanıyorum ve ümit ediyorum ki benim de böyle devam eder..

Ayrıca yukarda yazdığım yorum da dutasın etkisinin pratikte o kadar uzun sürmnediğini, en azından yeterli etki olarak sürmediğini gösteriyor.. Anlayan anladı yani
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

beyler bırazdan yenı fotomu yukleyecegım ordan saçlarımın ne durum da olduguna sız şahıt olun

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  CYMERA_20141218_093131.jpg
Görüntüleme: 166
Büyüklüğü:  139.6 KB (Kilobyte)
ID:	1337 iste son durum bu )

özette gelecek olursak saçım çok yogunlaştı çok sukur dokulme fılan yok saçımın yuzde 85 ını kazzandım gerı dıyebılırım ve bu somestır tatılınde sözlenıyorum darısı sız degerlı dostların başına

Sayfa 13/16 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon