Sayfa 1/3 123 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Alın ve saçta aşırı yağlanma

Yeni Üye

Alın ve saçta aşırı yağlanma

Arkadaşlar lütfen önerileriniz gittiğim doktorların hatti hesabıyok hiçmi okulda konu görmemişler boşmu okumuşlar bilmiyorum alın bölgem ve burun üstü aşırı yağlanma öyle böyle değil resmen yağ fabrikası gibi ve saçın sakak bölgesi yağlanıyor şakak bölgesi yaglandıgından dökülme ve gerileme var yardım tşk

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Fener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar lütfen önerileriniz gittiğim doktorların hatti hesabıyok hiçmi okulda konu görmemişler boşmu okumuşlar bilmiyorum alın bölgem ve burun üstü aşırı yağlanma öyle böyle değil resmen yağ fabrikası gibi ve saçın sakak bölgesi yağlanıyor şakak bölgesi yaglandıgından dökülme ve gerileme var yardım tşk
    Bende de aynı sorun var

Yeni Üye
    Hiç bir tedavi uyguladınmı benim yüzüm elimi atsam sanki elimi yağa batırmış gibi sürekli ön ıslaklarda bu yüzden gerileme ve dökülme var

Aşırı aktive olmuş sebase bezleri sebep olur dht nin de rol aldığı inflamayon/allerjik bir reaksiyondur bu saçınızı döken biyokimyasal sürece bir yanıttır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Aynı sorun bende de var. Garnierin yağlı ciltler için temizleme losyonu vardı her gün düzenli kullandım onu şuan düzeldi biraz. Saçlar içinde ısırgan ve yakı otu tedavisi vardı forumda oda yağlanmayı azaltıyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Fener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç bir tedavi uyguladınmı benim yüzüm elimi atsam sanki elimi yağa batırmış gibi sürekli ön ıslaklarda bu yüzden gerileme ve dökülme var
    Sabahları limonnlu su içiyordum ama pek iyi gelmedi sanırım. Dün abim asansörde oğlum bu ne yağ dedi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aşırı aktive olmuş sebase bezleri sebep olur dht nin de rol aldığı inflamayon/allerjik bir reaksiyondur bu saçınızı döken biyokimyasal sürece bir yanıttır.
    Hocam öneriniz var mı? Alnım bile su gibi oluyor gerçekten iğreniyorum artık kendimden.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Diesel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı sorun bende de var. Garnierin yağlı ciltler için temizleme losyonu vardı her gün düzenli kullandım onu şuan düzeldi biraz. Saçlar içinde ısırgan ve yakı otu tedavisi vardı forumda oda yağlanmayı azaltıyor.
    https://www.trendyol.com/garnier/saf...iABEgIMr_D_BwE

Bu mu hocam?

Yeni Üye
    Miracle hocam bununla ilgili ne yapabiliriz çok muzdaribim arkadaşta aynı sorunu yaşıyor ısırgan yakı otu hepsini kullandım formu yakından takip ediyorum coğuşeyi denedim sizin tavsiyeniz şakak kısımları dökülmese yine sabır edeceğim diğer saç tarafı kuru ve sağlıklı ne yapabiliriz

Yeni Üye
    Alıntı Josef35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet buydu

Sayfa 1/3 123 SonSon