Sayfa 1/5 123 ... SonSon
48 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dutasterid Losyon Deri Emilimi Bilimsel Çalışma

Dutasterid Losyon Deri Emilimi Bilimsel Çalışma

Bazı cahiller insanları yanlış yönlendirmek ve tedavilerimizi pasifize etmek amacı ile tamamen artniyetli konular açmakta olduğundan bu çalışmayı ekliyorum. Dahasını internette "doğru ingilizce" ve doğru "arayabilme basireti" bulunabileceğini temin ederim. Dutasın deriden emilemeyeceği iddiası tamamen dayanaksız bir yanlış bilgidir. Bu durum uyguladığımız başarılı tedaviler, benim yaptığım parmak tüyleri deneyi, avodartın prospektüsünde yazan "deri yolu ile emilir" yazısı ve bu bilimsel çalışma ile sabittir.

Parmak deneyi burada http://www.sacimindoktoru.com/pak-da...-inceleme.html

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  image.jpg
Görüntüleme: 353
Büyüklüğü:  275.8 KB (Kilobyte)
ID:	842

Görüntüleme: 321
Büyüklüğü:  265.2 KB (Kilobyte)
ID:	843
    Konu Miracle tarafından (21.10.2014 Saat 16:35 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    açıkçası resimlerdeki yazıyı ve çeviriyi yetersiz ingilizcemden dolayı çok anlayamadım birisi özet geçebilir mi ? bazı yüzdeler verilmiş sanırım sisteme ne kadarının karıştığından da bahsedilmiş

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı cahiller insanları yanlış yönlendirmek ve tedavilerimizi pasifize etmek amacı ile tamamen artniyetli konular açmakta olduğundan bu çalışmayı ekliyorum. Dahasını internette "doğru ingilizce" ve doğru "arayabilme basireti" bulunabileceğini temin ederim. Dutasın deriden emilemeyeceği iddiası tamamen dayanaksız bir yanlış bilgidir. Bu durum uyguladığımız başarılı tedaviler, benim yaptığım parmak tüyleri deneyi, avodartın prospektüsünde yazan "deri yolu ile emilir" yazısı ve bu bilimsel çalışma ile sabittir.

Parmak deneyi burada http://www.sacimindoktoru.com/pak-da...-inceleme.html

Görüntüleme: 353
Büyüklüğü:  275.8 KB (Kilobyte)
ID:	842

Görüntüleme: 321
Büyüklüğü:  265.2 KB (Kilobyte)
ID:	843
    Miracle parmak deneyi demişken,,geçenlerde bişey farkettim...Daha önce demiştim min+dut kullandıktan sonra parmak boğumlarındaki kıllar uzadı arttı..Fakat ben min + dutu kullanırken genellikle sağ elimi kullanıyorum,,yani dökülmenin fazla olduğu yer sağımda daha fazla olduğu için vede daha kullanışlı olduğu için sağ elimi kullanıyorum masaj yaparak,,yani %70 sağ el %30 sol el kullanırım,,fakat sağ el çok aşırı hareketli kullanırım ki sağ elimdeki kalan tüm ıslaklığın hepsini saç derisine bir şekilde yediririm..Fakat sol elimde bazen tamamen dağıtamam ve özellikle sol baş parmağımda yağlı losyon birikntisinin kaldığını ve tam dağıtamadığımı 2 gün önce farkettim,,Diğer 9 parmağımdaki losyonnu saçlara iyice yedirirken sol baş parmağımda nedense hep losyon kalıyor yağlı yağlı birikiyor,, ve bunu 2-3 gündür farkettim dikkatimi çekti,,,
    Sonra 10 parmağımı şöyle bir süzdüm, aman allahım,, o sol baş parmağımda kıl mıl kalmamış ya...!!diğer 9 parmak boğumundan kıllar fışkırıyorken sol baş parmağıma sanki ağda yapılmış gibi,,kala kala geriye sadece 2 tane ufak kıl kalmış,,sağ baş parmağımda hala kıl var diğer boğumlar kadar uzun olmasada en az 12-14 adet,,fakat sol parmağımda 2 tane ufak tüy kalmış,Fesübhanallah dedim..!!

Moderatör
    Yaklasık iki haftadir dutasterid losyon kullanıyorum.150ml elseve nin icine 15 dutas akıtarak oluşturdum.Bugunden itibaren ufak bir deneyde ben yapayım bari bakalım etki gösterecekmi
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 50-55 ml minoxa 15-20 arası avodart kullanıyorum..Çünkü 20 avodart kutuya sığmıyor,,mecbur saça önceden biraz sıkıyorum 3-4 ml ,,ki 15 - 20 avodart anca sığsın....
    Yani benim durum tam fotoluk,, maalesef telefonun ekranı 10 gün önce kırıldı,garantiye verdim 460 tl para istiyolar gelde sövme......en kısa zamanda bi şekilde fotoğrafı atarım inşaallah

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fark ettiyseniz çeviride lipozomlardan falan bahsetmiş orası önemli

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dutasteridin lipozomlara yüklenmesi sayesinde ciltte 7 kat daha fazla "tutulmuş". Yani derice iyi emilmiş ve sonra deriden ayrılmayıp olması gereken yerde durmuş..

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fark ettiyseniz çeviride lipozomlardan falan bahsetmiş orası önemli
    Evet lipozomlar adrese teslim etken gönderme amacı ile kullanılmış ve yan etki oluşmaması hedeflenmiş. Bir cahil bir yerde sırf karalama olsun diye konu yazmışta o nedenle yazdım. 500 mol üstü emilmiyormuş deriden demiş biz yanetki nasıl olmaz onu araştırıyoruz birileri etkisiz olur demiş hani etkili olduğu çıktı ya ortaya
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lipozomlardan vs. çok anlamam ama buradan dutasın deride kaldığı ve topikal kullanımda sisteme geçmeyip daha düşük yada hiç yan etki yapmayabileceği sonucuna varabilir miyiz ?

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi google a lipozomlu krem yazar misin bi? Bildiğin piyasa lipozomlu kremler varmış meğer fiyatı da 15-20 lira. İş yapar mı ki,acaba hap karıştırsak bu kremlere etken madde lipozomlara gecer mi ki ?

Sayfa 1/5 123 ... SonSon