Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dutasinda kana gecisi mumkun olabilir tabiki.Finasterid losyon hazirlamisti dr hasson sanirim iyi sonuc alindigi yonunde yazilar vardi nette.Turkiyede yok tabi finas cozunme ve uygun tasiyici bulma konusunda yetersiz suan ben dutasin minoxla iyi verim elde edildigini dusunuyorum.Velus cikislarini hizlandiriyor.Su an biraktim.Sadece minox kullaniyorum miracle losyondan sonra nemlendirme amacli sakaklara.Hemen kurumadgi icin emilim daha fazla olacagi kanaatindeyim.Proscar cok ciddi han etki yapti.Bir sure birakmayi planliyorum aslinda.Simdilik 2 gune bir dusurucem.Tek basina dht bloklamak yetmiyor o kadar yan etkiye ilaca losyona ragmen sac cikisi olmuyorsa demekki tam dogru yapmiyoruz tedavide.Buyume uyarici birseyler lazim.Kokleri harekete gecirecek Sakaklar aylardir velus dolu uzatamiyorum.Uzasalar zaten sacim hic dokulmemis haline donecek.Koke ulasicak bi urun bulmamiz lazim aktif edecek.
hocam eğer dutas kana geçiyorsa bu riski bir durum olur bence bizim için , sonuçta eğer kana geçerse hormonal sisteme etki edebilir oda çeşitli yan etkiler yapabilir