Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
48 sonuçtan 41 ile 48 arası

Konu: Dutasterid Losyon Deri Emilimi Bilimsel Çalışma

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kordinaryus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba herkese. konuyu baştan sona okusam da tam olarak olayı anlamadım. şimdi biz dutasterid'i doğrudan deriye sürsek emilmiyor mu? veya az miktarda sulandırıp sürsek?

dutasteride'i en fazla ve en ucuz şekilde nasıl nüfus ettiririz? minoxil ile kullanan çok ama minoxilden dilim yandı bir kere, tekrar kullanmayı düşünmüyorum.
    Kreme katan var, miracle losyona katan var.. Emiliyor dutasterid, bu konu daha önce tartışılmıştı ve sonuç emildiği yönündeydi.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    bu yazdığımı bir kez yazacağım lütfen gereksiz açıklama sormayın batı ülkeleri ve bizde kan tahlilerinde koldaki temiz kan damarlarından kan alınıp tahlil yapılır oysa bu aldatmacadır ilaç şirketlerinin en büyük üçkatçılığına tıp ta karışmıştır rusya iran çin japonya gibi ülkülerde kan alımı kasıklardan yapılır ki kirli kan ve elde edilir ve asıl vücudunuzdaki elsik mineral taşları ortaya çıkar ve tedavi bu yönde uygulanır hepimiz kandırılıyoruz aslında mıneraller vitamınler sayımlarda normal çıkmıyor ama temizlenmiş kanda en askarisi veriliyor bizler gerisini düşünün ve insanı onaran tek hücre t hücreleridir saçında devası benjce burda ama araştırma bulamadım neyse dutasa gelince taşıyıcı iyi olmalı ben dmso extra püre ile deneyeceğim ayrıca nane yağı özü buldum yüzde5 bunu da ekliyeceğim bakalım neler olacak

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yazdığımı bir kez yazacağım lütfen gereksiz açıklama sormayın batı ülkeleri ve bizde kan tahlilerinde koldaki temiz kan damarlarından kan alınıp tahlil yapılır oysa bu aldatmacadır ilaç şirketlerinin en büyük üçkatçılığına tıp ta karışmıştır rusya iran çin japonya gibi ülkülerde kan alımı kasıklardan yapılır ki kirli kan ve elde edilir ve asıl vücudunuzdaki elsik mineral taşları ortaya çıkar ve tedavi bu yönde uygulanır hepimiz kandırılıyoruz aslında mıneraller vitamınler sayımlarda normal çıkmıyor ama temizlenmiş kanda en askarisi veriliyor bizler gerisini düşünün ve insanı onaran tek hücre t hücreleridir saçında devası benjce burda ama araştırma bulamadım neyse dutasa gelince taşıyıcı iyi olmalı ben dmso extra püre ile deneyeceğim ayrıca nane yağı özü buldum yüzde5 bunu da ekliyeceğim bakalım neler olacak
    abi ilk saç dökülmesi için bi doktora gittim baya yaşlıydı 70 li yaşlarda adam bana bemix - bebathen - evigen ampül kaırşımı verdi ve dedi hayatından stresi çıkar bunları düzenli kullan saçları yeniden çıkacak bunun haricinde demir habı verdi bende tahlil yaptığımı ve tahlil sonuçlarımda demir eksikliğim görünmediğini söyledim , doktor tahlilin doğru olmadığını vurgulayarak sen kullan demişti acaba senin dediğinle bi bağlantısı olabilirmi ?
    -15 Günde 1 PRP
    -Runis Saç Bakım Losyonu Hergün
    -Dermaroller 15 günde 1
    -Zinco Hapı Hergün
    -Ketoral Şampuan 3 günd bir
    -Zeytinyağlı Defne Sabunu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ya bu ilaçların scalpta kalıp vücuda katılmadığı bana saçma geliyor. Sonuçta bütün kremlerin,losyonların vs yan etki kısmında alakasız olarak çarpıntı,nefes darlığı yada kremin-losyonun sürüldüğü yerle alakasız olan başka bi yerde yan etkiden söz eder. Minoxda eğer kana karışmasa çarpıntı,tansiyon,nefes darlığı gibi yan etkiler yapmazdı.Min-dut karışımı bence doğrudan oralda oldugu kadar olmasa da kana karışıyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kreme katan var, miracle losyona katan var.. Emiliyor dutasterid, bu konu daha önce tartışılmıştı ve sonuç emildiği yönündeydi.
    nasıl krem hocam? bana en ucuz yöntem lazım.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Japon sayfalarında okumustum. Dutasteridli losyon yapiyorlar minox karışımlı
    Dutun oranını ise %0.1 olacak şeklinde yapıyorlar.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Moderatör
    o degilde min dut ve miracle ikilisinde dongu yasayan oldumu? bu arada elsevenin icine dut atiyorm kivami degisiyor.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o degilde min dut ve miracle ikilisinde dongu yasayan oldumu? bu arada elsevenin icine dut atiyorm kivami degisiyor.
    miraclede ben yasıyorum
    döngü mü bilmiyorum ama haziran sonuna kadar pozitif gidiş var iken, suan da basladıgım noktanın cok cok daha gerisindeyim

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345