7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Yan etkiler geçmiyor

Yeni Üye

Yan etkiler geçmiyor

Abilerim merhabalar.21 yaşındayım yaklaşık 4 ay önce 2 sefer yani toplamda 200 ml miracle losyon kullandım.Cell ile beraber kullanmamla beraber iyi de bir saç artışı yakalamıştım.Fakat bırakmama rağmen 4 aydır cinsel yan etkiler geçmiyor.tam olarak Sertleşememe sertliği koruyamama ve ereksiyon problemleri gibi.Gerçekten oluşturduğu psikoloji saç dökülmesinden de kötü.Ne yapmamı önerirsiniz ve bunlar sizce kalıcı mıdır bu gibi durumla karşılaşan oldu mu şimdiden teşekkürler .

Kalıcı olacağını düşünme. Bir doktora git hormon dengesi düzelince tekrar eski cinsel ritmini yakalarsın.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Doktora git hormon tahlili yaptır bir sıkıntı çıkarsa zaten hormon ilacı yazarlar. Bir sıkıntı çıkmazsa sorunun büyük ihtimalle psikolojiktir.

iki aylık miracle losyonla bu kadar sorun yaşaman mümkün değil. başka bir sorunun vardır doktora git ciddi bir sorunun varsa burdan kimsenin yardım edebileceği birşey değil bu.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Candar77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abilerim merhabalar.21 yaşındayım yaklaşık 4 ay önce 2 sefer yani toplamda 200 ml miracle losyon kullandım.Cell ile beraber kullanmamla beraber iyi de bir saç artışı yakalamıştım.Fakat bırakmama rağmen 4 aydır cinsel yan etkiler geçmiyor.tam olarak Sertleşememe sertliği koruyamama ve ereksiyon problemleri gibi.Gerçekten oluşturduğu psikoloji saç dökülmesinden de kötü.Ne yapmamı önerirsiniz ve bunlar sizce kalıcı mıdır bu gibi durumla karşılaşan oldu mu şimdiden teşekkürler .
    Oncelikle urolojiden sira al. total testosteronunu ve prolaktini bir olctur. Karaciger ve ince bağırsaklar kilit organlar. Saglam bir detox ve temizlik yapman lazim. Sertlesme problemi ile ilgili at kestanesi gotu kola kapsulu kullanabilirsin. Gece yatmadan once corek otu cigne sabah ereksiyonlarinda artmayi zamanla farkedeceksin. Testosteron artisi icin nutraxin ultra men veya com vitex kullanabilirsin. Keci boynuzu ekstresi ve bal polen karisimi da testosteron ve penil venoz durumlarina iyi gelir. Kocak farmanin ace selenyum destegi de iyi gelir. Saglam spor yapmalisin. Sedanter yasami terketmelisin. Ince bagirsaklarin sevmedigi yiyecekleri yememelisin. Tereyagi ve kirmizi et tuketmelisin. Bu tur takviyeleri kullanirken stresi azaltmaya calis. Takviyeleri beslenmeyi ve sporu belli bir disiplinle yaparsan eskisinden de zamanla daha iyi duruma gelirsin.

Yeni Üye
    ben antiandrojen'lerin oral yada topikal farketmeksizin 23-24 yaşından sonra kullanımının tavsiye edildiğini okumuştum sebebi ise erkeklerde bu yaştan sonra tam anlamıyla cinsel ve fiziksel gelişimin tamamlanmış olacağıydı. mantıklı gelmişti, miracle losyonda antiandrojen maddeler içeriyor bu da az bir düzeyde olsa kana karışarak hormonel dengelerini yan etkisel biçimde etkilemiş olabilir.

kafaya takmamanı öneriririm kullandığın ilaçlar hem topikal, hem de yan etkisini fazla göreceğin ilaçlar değil. etkilenmiş olsan da geçecektir, kafaya takarsan psikolojik etkiler devreye girer, 1-2 ay daha akışına bırak yine düzelmezse doktora git derim.

Yeni Üye
    Şu bi haftadır DEMİRDİKENİ, L-ARGİNİN, ÇAKŞIROTU, EPİMEDİUM EKSTRELERİ VE ARI SÜTÜ İÇEREN GIDA TAKVİYESİ ve GİNSENG bitkisel takviyeleri içiyorum sanırım bi hareketlenme var gibi.Hepinize teşekkür ediyorum yüreğime su serptiniz bi nebze de olsa