4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Azalderm ve ketoral hakkında (Boşuna mı kullanıyoruz)

Yeni Üye

Azalderm ve ketoral hakkında (Boşuna mı kullanıyoruz)

Arkadaşlar çalışmalar var vs filan deniliniyor ama ben bu 2 kremi (kendim de dahil) düzenli olarak kullanıp sonuç alan görmedim.aksine daha kötü yapıyor gibime geliyor

tabiki ana tedavi bu olmamalı zaten yanında başka şeyler kullanıyorum ama bu kremi boşa kullanıyor gibi hissediyorum sizin fikirleriniz nelerdir?

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet malesef bir çok kişi azaldermi tavsiye etmiyor ama bende de azalderm olmadan olmuyor. Sadece azalderm i kessem diğer kullandıklarım hiç bir işe yaramıyor.
    - Azelaik Asitli Minox
    - Miracle Losyon
    - Pazartesi ve Perşembe Konazol Şampuan

İnflamasyonda özellikle etkilidir ancak telogen efflivium yapabilir geçici bunlarda panik kümülatif yorumlarla algıyı mahfediyor minoxidilde olduğu gibi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnflamasyonda özellikle etkilidir ancak telogen efflivium yapabilir geçici bunlarda panik kümülatif yorumlarla algıyı mahfediyor minoxidilde olduğu gibi.
    telogen effluvium denilen olay ciddiye alınmalı. Ve döngüyle karıştırılmamalı. Tedavi uygulamama rağmen düzenli olarak çok efsane sonuçlar alıyorum ama tekrar başa dönüyorum bildiğiniz konya ovası gibi oluyor sonra saç. David Beckham saçı konya ovasına dönüyor bende Sabır etmezseniz-inat etmezseniz konya ovası kafayla dolanırsınız çok agresif ise dökülmeniz.Mesela şu an beni gören şakaklar ve tepe arkasına kel konya ovası der 2 ay önce fırça gibiydi. Böylede garip bir süreç tedavi...