Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yan saçların geriye çekilmesi YARDIM!!!

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yan saçların geriye çekilmesi YARDIM!!!

Merhaba arkadaşlar.saçımın yanları fotodaki gibi geriye çekilmiş durumda ve karşıdan kötü bi görüntü oluşturuyor.o bölgede tüy var ama uzamıyor.daha önce o bölgeye 3 ay kafein kullandım pek bi etkisi olmadı.var mı bi tavsiyeniz?
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMG_2018-06-20_11-39-18.JPG‎  

SaçımınDoktoru Üyesi
    Görsel açilmiyor. Hizliresime yükleyin

SaçımınDoktoru Üyesi erkutsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yine açılmıyor

Açılıyor resim deri kondisyonu geri gitmiş zaman içerisinde ama o kısım tam aksi androjene ihtiyaç duyabiliyor dikkat edin antiandrojen özellikli bir şey sürmeyin sakal komşu alan geçiş bölgesi bir kaç gözlemim oldu antiandrojen kesince direk arttı saç kalitesi bunu değerlendirelim olmazsa tedavide konuşalım.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O zaman hocam cafeine bi 3 ay daha devam ediyorum.

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açılıyor resim deri kondisyonu geri gitmiş zaman içerisinde ama o kısım tam aksi androjene ihtiyaç duyabiliyor dikkat edin antiandrojen özellikli bir şey sürmeyin sakal komşu alan geçiş bölgesi bir kaç gözlemim oldu antiandrojen kesince direk arttı saç kalitesi bunu değerlendirelim olmazsa tedavide konuşalım.
    foto bende de açılmadı antiandrojen tavsiye etmiyor musunuz anlamadım?

SaçımınDoktoru Üyesi
    ustad o konuda haklisiniz yan kisimlara antiandrojen fayda etmezken ustlere fayda ediyor antiandrojen yanlari zayiflattigida oluyor kadinlarin yanlarina bakarsaniz saclarinin daha zayiftir. O yuzden herkeste farkli tedavi sekilleri fayda gosteriyor. Diye dusunuyorum
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustad o konuda haklisiniz yan kisimlara antiandrojen fayda etmezken ustlere fayda ediyor antiandrojen yanlari zayiflattigida oluyor kadinlarin yanlarina bakarsaniz saclarinin daha zayiftir. O yuzden herkeste farkli tedavi sekilleri fayda gosteriyor. Diye dusunuyorum
    Çok doğru bende hep kişiye özel tedavi olmalı diye belirtirim genel kullandıklarımız %80-90 etki ediyor ancak o eksik ve kişiye özel %10 olmadan başarı eksik kalıyor burada kişinin kendini tanıması çok önemli.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam yanlar ve kulak ustu bendede geri cekti seyreldi seti uyguluyorum o bolgeye, islem yapmaya devam ediyimi

Sayfa 1/2 12 SonSon