8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Pirdolin ve ceradolin

Yeni Üye

Pirdolin ve ceradolin

Arkadaşlar sacımda aşırı yağlanma ve dökülme var pirdolin ve ceradolin şampuan dönüşümlü olarak kullansam nasıl olur ve sürekli kullanımda bu şampuanlar zarar verirmi bilginiz varmı açaba yağanan saçlarım aşırı dökülüyor tedavi amaçlı yapaçagım birşey varmı prp mezoterapi kullandığım şampuanların haddi hesabı yok sabır edemiyorum iki haftada bir şampuan değiştiriyorum dökülme durmadı diye şacım önceleri iyiydi lakin aktarlardan aldığım saç bakım yağlarından sonra dökülme yağlanma başladı 2-3 senedir ne yapmam gerek bi tedavi yöntemi gerekli tşk

Yeni Üye
    Birde ısırgan suyu elma sirkesi pirinç suyu banyodan sonra kullandım şuan panplus taplet supraydın kullanıyorum doktor doktor geziyorum standar kanazol şampuan çinko hap dermolute losyon hepsi aynı şeyi veriyor sonuç yok aşırı yağlanan şaçlar dökülüyor internet te binlerce tedavi türü var anlım ve burnum resmen yağ fabrikası gibi günlük bir litre yağ üretiyor resmen ne gibi bir tedavi yapmam lazım ne kullanım bilğisi olan arkadaşlar lütfen yardım tşk

Yeni Üye
    Cevap verirseniz sevinirim birde folik asit kullansan yan etkisi varmı

arkadaşlar bu pirdolin ve/veya ceradolin şampuanları kullananlar varsa deneyimlerini paylaşabilirler mi,özellikle bunlarla eş zamanlı olarak minoxidil kullananlar var mı?

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir şampuanın içeriği ne kadar yağlanmayı önleyici maddeler barındırıyorsa, saçları o kadar çabuk yağlandırıyor. Head and Shoulders Clinical, Vichy Dercos, Sebamed ve bir çok şampuanı kullandım. Ama emin olun ki hiç biri Johnson's Baby bebek şampuanı kadar etkili olmadı bende. Kesinlikle herkesin bir şans vermesi gerektiğini düşünüyorum.
    Tedavim:
    *2013 yılından bu yana finas(oral)
    *2013-2014 yılları arasında dutas+finas(oral)
    *Düzensiz aralıklar ile minox
    *Haftada 1 scalp masajı
    *Diyet
    *Üzerinde yıllardır çalıştığım topikal karışımım(Final)

Alıntı kelaynak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir şampuanın içeriği ne kadar yağlanmayı önleyici maddeler barındırıyorsa, saçları o kadar çabuk yağlandırıyor. Head and Shoulders Clinical, Vichy Dercos, Sebamed ve bir çok şampuanı kullandım. Ama emin olun ki hiç biri Johnson's Baby bebek şampuanı kadar etkili olmadı bende. Kesinlikle herkesin bir şans vermesi gerektiğini düşünüyorum.
    Hocam https://www.johnsonsbaby.com.tr/johnsons-bebek-sampuani normal sarı olanını mı kullanıyorsunuz.
    (Minox-Dermaneedling) "Zix'i Bıraktım" Minox başladığım için
    (Nizoral %2 Ketokonazol)

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ati0697 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam https://www.johnsonsbaby.com.tr/johnsons-bebek-sampuani normal sarı olanını mı kullanıyorsunuz.
    Evet bu ürünü yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum
    Tedavim:
    *2013 yılından bu yana finas(oral)
    *2013-2014 yılları arasında dutas+finas(oral)
    *Düzensiz aralıklar ile minox
    *Haftada 1 scalp masajı
    *Diyet
    *Üzerinde yıllardır çalıştığım topikal karışımım(Final)

Alıntı kelaynak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de 1,5 yıl kadar dalin bebe şampuanı kullandım ama iyi temizleyemediğine kanaat getirince şampuan değiştirme kararı aldım,aklımdan sizin kullandığınız bebe şampuanı ve sebamed geçiyordu sebamed aldım,2 aydırkullanıyorum ama hiiiç menun değilim,kırılarak dökülmeye yol açıyor,kurutuyor,hatta sanki minoxidil ne kadar çıkarmaya çalışıyorsa sebamed de o denli dökmek için minoxla yarışıyor,sebamed yerine kaşıntı giderici rahatlatıcı bir şampuan düşünüyordum,forumda pirdolin ve yan ürünlerinden memnun kalmayan olmamış gördüğüm kadarıyla ama güncel olarak ben de bir daha sorayım dedim,
    önerdiğiniz şampuan da bir zamanlar aklımdaydı vazgeçmiştim ama yine düşüneceğim,öneriniz için teşekkürler