Sayfa 1/3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum başka önerisi olan var mı?

Yeni Üye

Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum başka önerisi olan var mı?

Agustos da 19 olucam, daha önce 2-3 ay minoxil kullandım saç çıkardı ama deri döktü bide sacları cansızlaştırdı bıraktım.Sol taraf 3-4 ay önce kapalıydı yeni yeni açıldı artık saçlarıma şekil vermek istiyorum protez saç veya saç ekimi yaptırıcam hangisini önerirsiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok erken saçın dökülmeye devam edecek ve çok biçimsiz duracak. Yine de bir fotoğraf atarsan bakarız.

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    19 yaşında! Şakamısın.? Sakın öyle bir şey yapma rezil edersin kendini illa yaptıracaksan hepsi döküldükten sonra yaptır yoksa çok pişman olursun

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim de seninki gibi gidiyor. dökülme tipimiz aynı ama benim yaşım 21. üst bölge döküldüğü kadar dökülsün öyle ekim yap. şimdi ektirirsen dökülmeye devam edeceği için ilerleyen zamanlarda yine ekim yaptırman gerekecek.

Yaş ve mevcut saç yapısı için ekim en son akla gelen düşünce olmalı.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Protez saç mı deneyim o zaman? Ben bu saçlara bi şekil veremiyorum benim için önemli bişey saç o yüzden çok mutsuzum

Yeni Üye
    Saçını daha kısa kestirip tedavileri uygulamalısın.Saçların toparlar bence müsait birçok tedavi var geç olmadan başlamalısın.

Yeni Üye
    Saçlarımı kısa kestirmem şart mı minoxil ile tedavi yapıcam diye kestirdim 3 numaraya 1 yıl da anca bu kadar uzadı saç uzamam çok yavaşladı bu dökülmeler vs başladıgın da

Yeni Üye
    Saçımı daha önce kısa kestirdim 1 yılda anca bu hale geldi, çok yavaş uzuyor kestirmeden tedavi yapsam olmuyor mu? bide ne önerirsiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Minoxil doğru kullanıldığında sağlam bi silah lakin ne var ki minoxili yiyen saç çalı süpürgesi gibi oluyo.. O saçı kes biran önce tedavilere başla yaşının avantajı var sitedeki tedavileri araştır biyerden başla şimdi ekim bi fiyasko olur senin için protez çok meşakkatli deniliyor onunla uğraşacağına kendi saçların için uğraş

Sayfa 1/3 123 SonSon