7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: saç güçlendirme hakkında

saç güçlendirme hakkında

Merhaba arkadaşlar, bu yıl üniversite sınavına gireceğim dolayısıyla saçımla vs pek ilgilenme fırsatım olmayacak stresli bir sene olacağı için bana saç güçlendirme için öneride bulunabilirmisiniz? şu vitamin tablet , şunları yiyebilirsin gibi..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı hytex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, bu yıl üniversite sınavına gireceğim dolayısıyla saçımla vs pek ilgilenme fırsatım olmayacak stresli bir sene olacağı için bana saç güçlendirme için öneride bulunabilirmisiniz? şu vitamin tablet , şunları yiyebilirsin gibi..
    Yeşilçay - ısırgan çayı 1 er bardak geçmemek üzere içebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=-4cangTFUx4 bu adresteki tekniği uygulayarak günde minimum 20 25 dk masaj yapın faydalı olacaktır.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı hytex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vitamin mineral tablet kullanmanıza gerek yoktur. illaki kullanacağım derseniz nutraxin hair/nail ürününü kullanabilirsiniz. İçeriği gayet iyidir ve hormonlarınızı baskılamaz.

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Folik asit, c ve e vitamini, biotin, çinko saç için en önemlileri.

SaçımınDoktoru Üyesi
    K2 magnezyum D3

biraz araştırdım medobiocomplex E ve xpecia bu ürünleri buldum ne dersiniz arkadaşlar ? öneriyormusunuz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bence okadar para verme lokal tedavi daha mantıklı

Ben xpecia kullaniyorum is goruyor ama onun yerine cell falan al ben sirf usendigimden kullanmiyorum 😂