Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sac dokulmesi

SaçımınDoktoru Üyesi

Sac dokulmesi

Gencler ve abiler ben 21 yaşındayım.3 yildir başta az olmak uzere dokulmem vardi.Ilk başta hic takmadim cunku saclarim Burak Ozcivit saci denecek kadar sıktı😂Sonrasında gecen sene seyrelme fark edince bunun otla gecmeyeceginj anladim ve 2 seans prp+mezo yaptirdim.Sonrasinda saci usturaya verdim geri cikan saclar cok daha iyiydi lakin bu sene yine ayni zamanlardayiz ve yine ayni sorun cikti.Prp yaptirdim gecen ay bir arkadasim bu siteyi onerdi.Sorularim su sekilde miracle aciklik olmayan bolgelerie kullanilir mi?Kullanan varsa gozlemleri neler?Cellagance ve setiye baslamak istiyorum MIRACLE BEY bir yesil isik yakabilir mi?Hepinize ayna da kafa derinizi goremeyeceginiz kadar sacli gunler diliyorum😀

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle los u sabah akşam 1 ml şeklinde tüm scalpa yedirerek kullanmak gerekiyor yeterli gelmez pgd2 ingibitör bir etken de kullanmak gerekir bunlar da yeterli gelmeyecektir her gün sabah akşam 10-15 dkk scalp masaj ve hafta bir ya da iki iğneleme ile tedaviyi desteklemek gerekir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Etkenleri sorunlu bölge ve komşu alanlara mutlaka uygulayın lokal uygulamayın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam iğneleme tedaviden kastınız ne tür bir şey ve pgd2 için asprin kullandım ne kullanmalıyım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle los u sabah akşam 1 ml şeklinde tüm scalpa yedirerek kullanmak gerekiyor yeterli gelmez pgd2 ingibitör bir etken de kullanmak gerekir bunlar da yeterli gelmeyecektir her gün sabah akşam 10-15 dkk scalp masaj ve hafta bir ya da iki iğneleme ile tedaviyi desteklemek gerekir.
    pgd2 inibitörü olarak ne önerirsiniz ve iğneleme nasıl yapmam lazım.Şırınga iğnesi galiba herhangi bir etken maddeye ihtiyaç var mı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı SALVADOR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pgd2 inibitörü olarak ne önerirsiniz ve iğneleme nasıl yapmam lazım.Şırınga iğnesi galiba herhangi bir etken maddeye ihtiyaç var mı
    şırınga iğnesi çok kalın sakın onunla yapmayın, dermastamp çok kullanışlı bence.
    Güncel tedavim:
    Sabah akşam dekort
    Sadece akşam zyrtec
    Haftada 4-5 gün avodart
    Sabah akşam saç masajı
    kabuklu yer fıstığı, kabuklu ceviz ve bitter çikolata
    Sabah akşam 2-3 adet sarımsak
    Haftada 2 dermastamp 1.5mm aradaki günlerde 1mm de bastığım oluyor
    Minoxil'i fiyatının yüksek ve tansiyon ilacı olmasından ötürü bıraktım.

Proscar, Avodart ve Minoxil'le ilgili soru sormayın cevap vermeyeceğim.

Setipiprant öneririm,yok aman aman şırınga iğnesi değil insülin iğnesi ya da dermastamp.
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Setipiprant öneririm,yok aman aman şırınga iğnesi değil insülin iğnesi ya da dermastamp.
    siz seti kullanıyor musunuz fiyat nedir

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı odtulu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şırınga iğnesi çok kalın sakın onunla yapmayın, dermastamp çok kullanışlı bence.
    dermastamp türkiye de var mı
    ve min duttan memnun musunuz

siz seti kullanıyor musunuz fiyat nedir
    Benim kullanmam ya da kullanmamamın size ne gibi bir yararı olacak

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler