Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Koyu kan ve şaç dökülmesi

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Aynı sorun bende de var, şakaklarda ve alın da özelikle. Ben sık sık hacamat yaptırıyorum. Size de tavsiye ederim. Benden çıkan kanı gördüğümde gözlerime inanamadım. O günden bu güne o kadar sevdim ki hep yaptırıyorum artık. Sülükte çok işe yarar. Mutlaka sülükte yaptır hacamat seansların bittiğinde.

Ben geçen pazar kafan ve yüzümden yaptırdım. Tam verim almak için saçlarını kazıt yaptıracaksan eğer.

Çıkan kanı görüyor musunuz.

Bacaklardan yaptırdığım da bir kupa da sarı renkli denizdeki midye gibi bir şey çıkmıştı. Dr. bile şaşırmıştı bunun çıkmasına. Başka bir zamanda toplu kadın saçına benzer bir şey çıkmıştı kafamdan, düşünebiliyor musunuz... Bunu melekler boş yere emretmedi bize, MaşAllah!!!
    Ben artık her 3-4-5 ayda bir yaptıracağım.

Ben de sülük tedavisi yaptırmak istiyorum ama her yere de güvenemiyorum. İstanbulda yapan bir hastane bilen var mi acaba?

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşlar bu kan pıhtılaşmış kan normal vücut dışına çıktığında böyle değişimler olur hele ki pıhtılaşmaya kirlenmiş denmesi yanlış illaki yararı vardır ama böyle denmesi yanlış bir de vücut içinde kullanıldıktan sonra dokudan akciğere ventilasyon için gelen kana kirli kan denir bacaktan yaptırdığın hacamatta nerden yaptırdığına dikkat etmelisin tüm vucutta böyle Bi dr. programda yanındaki hacamat yaptırdığını söyledi kafadan yaptıralım sana dedi dr ' a dr kafadan yaptırmam dedi !

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı sorun bende de var, şakaklarda ve alın da özelikle. Ben sık sık hacamat yaptırıyorum. Size de tavsiye ederim. Benden çıkan kanı gördüğümde gözlerime inanamadım. O günden bu güne o kadar sevdim ki hep yaptırıyorum artık. Sülükte çok işe yarar. Mutlaka sülükte yaptır hacamat seansların bittiğinde.

Ben geçen pazar kafan ve yüzümden yaptırdım. Tam verim almak için saçlarını kazıt yaptıracaksan eğer.

Çıkan kanı görüyor musunuz.

Bacaklardan yaptırdığım da bir kupa da sarı renkli denizdeki midye gibi bir şey çıkmıştı. Dr. bile şaşırmıştı bunun çıkmasına. Başka bir zamanda toplu kadın saçına benzer bir şey çıkmıştı kafamdan, düşünebiliyor musunuz... Bunu melekler boş yere emretmedi bize, MaşAllah!!!
    Ben artık her 3-4-5 ayda bir yaptıracağım.
    Bende yaptirmak istiyorum da bu isi hijyenik yapan bir merkezi nasil bulabilirim. Ayrica fiziksel stres ve enerji döngüsü anlaminda size faydasi oldu mu?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Olur kardesim ben sirttan yaptırdim. Sacim
    Uzun oldugu icin kafadan yaptırmadım neyse ilk gun hasat olursun 10 12 saat uyursun ertesi gun Sanki Doping almis Beyygir gibi Olursun 😂

Sayfa 2/2 İlkİlk 12