4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: dermaroller yerine insulin ignesi kullananimi

dermaroller yerine insulin ignesi kullananimi

Selamlar, miracle hocanin önerisiyle insulin ignesini deniyorum 1.0mm dermastamp yerine, baya kanadi dermastampa göre. Sıkıntı olur mu sizce baska kullanan var mi?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanıyorum, ölçüyü iyi ayarlaman lazım başparmak ile işaret parmağın arasına sıkıştırıp belli bir uzunlukta sabit tut yoksa ayrlayamazsan sıkıntı olabilir, benim atıyorum 100 darbede 1 kanama ancak oluyordur diğer türlü deri sağlığı bozulabilir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı sapienss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar, miracle hocanin önerisiyle insulin ignesini deniyorum
    Gerçekten çok güzel bir saptama yapmış Miracle üstad, insülin iğnesi gibi preparatlar deri yapılandırılmasında çok ama çok faydalı.

En derin iğneleme en etkili olandır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .