8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: 4 aylık cell sonuç

Yeni Üye

Question 4 aylık cell sonuç

4 aydır cellagance losyon kullanıyorum sadece şakaklara çok da bi etki göremedim ufak renksiz tüylenmeler oldu sadece. ne ekleyebilirim tedaviye tavsiyelerinizi bekliyorum
    4 ay önce Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Adsız.jpg
Görüntüleme: 152
Büyüklüğü:  91.1 KB (Kilobyte)
ID:	4364
    güncel Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  _20180524_125849.JPG
Görüntüleme: 152
Büyüklüğü:  85.6 KB (Kilobyte)
ID:	4365

Böyle resim olmaz ki ama başta yakından şakak vertex vs çekmediniz mi ? Zamanla göz alışır böyle anlaşılmaz günde kaç uygulama yaptınız ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Birinde ıslak diğerinde kuru ona rağmen fark yok bana göre. Yetersiz kalmış tedaviniz veya sizde işe yaramamış

Yeni Üye
    Ikisi de ıslak. Daha ne kadar yakından çekebilirdim ki özellikle de taradım sınır belli olsun diye. Bazı günler hiç süremiyordum ama ortalama olarak günde 1 kere kullandım çoğu zaman iğneyle delerek

Biri kuru görüyor sahibi ıslak diyor o yüzden daha düzgün foto olmalı dedim, günde 2 olarak kullanılıyor cell i günde bir ile korumuş geri gitmemiş bu başarı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    evet sakaklarda cok fazla ilerleme yok gibi gorunuyor. Gunde bir cell losyonla sakakta sac cikisi zor. Dermastamp ekle derim o kisma arti ikingunde bir de olsa minox kullan. Mutlaka etkisi olacaktir. 4 ay sac cikisi gozlemlememek icin yeterlu surede degil malesef, Tedavini sen yjnede aksatma devam et
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Bu açıdan günde bir olarak korumuşsunuz saçınızı ilk tepki çoğu zaman alın ucunda olur ki bu ilk başta şakağın daha açık görünmesine bile sebep olabilir günde bir değil 2 kullanılmalı seti ru vs yoksa sadece şakağa tedavi olmaz gerisinede sürün hatta üst alanın tümüne saç çıkışı kümülatif bir biyokimya iletişimidir alan bazlı uygulama yanlıştır, bu resimlerle takip imkansıza yakın çok dramatik bir artış ile belli olabilir belki ama 4 ayda da şakakda o olmaz yine de saç kalitesinde artış şakak içi alın ucu ve çizgisinde dolgunlaşma görüyorum ilk resimde köpüğün onca dolgusuna rağmen son olarak köpüksüz bu açıdan eski resim koyun bundan sonra yakın açılardan benzer resimleri bol bol çekin. Kendi görüşüme göre mevcut resme göre analizimi yazayım ;

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  3ACC20A7-29FF-4781-870F-E67F5231A4CD.jpeg
Görüntüleme: 38
Büyüklüğü:  299.0 KB (Kilobyte)
ID:	4368

İyi anlaşılabilmesi için altalta ekran resmi alıp yorumlamak istedim dikkatli bakıldığında şakak açısındaki daralma ve favorinin alına yaklaştığı görüliyor yine alın ucununda daha aşağı bir noktada konumlandığı dikkatlerden kaçmayacaktır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Benimde resimlerden gördüğüm kadarıyla saçlarınızda bi çoğalma gürlük var ve çizgi ilerlemiş benimde şuan tek tedavim cell 2 ay oldu ve genellikle günde 1 ara ara 2 kez uyguladım özellikle şakakta bariz bi tüylenme var saçlarım daha çoğaldı ben günde 2 uygulamak şartıyla cell e devam etmenizi öneririm.