6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Kafein Hapı İle Losyon Yapılır mı

Kafein Hapı İle Losyon Yapılır mı

İnternette Nature's Supreme kafein kapsülünü gördüm. Formda kafeinin saç dökülmesine etkisi olduğu yazılmıştı. Bu ürünü losyon şekline getirip kullanabilir miyiz? Fayda sağlar mı sizce? https://hizliresim.com/W7JvgY
    Ürün bu.

Toz kafein le bile losyon yapılamıyor diye biliyorum. Özel işlemlerle sıvı hale getirilip kullanılabiliyormuş. Forumda bununla ilgili bilgi okumuştum. Biraz baktım ama bulamadım. Kafein konularına detaylı bakarsan bulabilirsin

Çözünmez saf kafein bile alkol vb içerisinde yeterli dozda çözünmez çözünmüş alınmalıdır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Miracle bu güzel bilgi için tsk fakat seti ve cafein toplu alımlardan yararlanmak istiyorum fakat hic bir urun temin edemedim şuana kadar faydalı bir geri dönüş olmadı

Alıntı Trland Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle bu güzel bilgi için tsk fakat seti ve cafein toplu alımlardan yararlanmak istiyorum fakat hic bir urun temin edemedim şuana kadar faydalı bir geri dönüş olmadı
    İletişiminizi atabilirseniz özel mesajla haber verebilirim aldığımızda.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Yurtdışı forum ve kimya sitelerinde araştırdım onlar kozmetik olarak kullanım için saf tıbbi kafeini kaynar suda tam olarak çözüyorlar 10 ml kaynayan su 6 gram saf kafeini tam olarak çözüyor diyorlar daha sonra bu 10 ml karısıma taşıyıcı olarak alkol ve probilen glikol ekleyip kullanıyorlar iki durum için kullanılıyor bir saç dökülmesi yan destek tedavi 2 . Olarak cilt bakımı göz altı ve selülit sorum miracle hocama bu şekilde dedikleri kadar verim alınabilir mi acaba