5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Etil alkol nereden sipariş verebilirim?

Üye

Etil alkol nereden sipariş verebilirim?

Merhaba arkadaşlar bana etil alkol lazım internetten sipariş vermek istiyom önerebileceğiniz bi site varmı?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Perfect Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bana etil alkol lazım internetten sipariş vermek istiyom önerebileceğiniz bi site varmı?
    Çevrenizde migros varsa oralarda bulunuyor değilse netten sipariş verebilirsiniz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Losyon baz çözücü, dmso, gliserin, ppg, hassas terazi vb temel ihtiyaçlarımız için satın aldığım kimyacıya gg n11 vb satış kanalı açması için ısrarcı oldum bakalım haber veririm.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Herşeyi başka yerden almaktansa bir yerden almayı tercih ederim kesinlikle

SaçımınDoktoru Üyesi
    Eczaneden alabilirsin bazi eczaneler veriyor
    Topikal: cell losyon miracle losyon minioxil dermaroller sirkeli suyla durulama

Oral:biotin ısırgan yaki otu d vitamini