Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
23 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Diyabet İlacından Kellik Tedavisi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. link yenilenen link açılmıyor
    demiştim bir çözüm gelirse sosyalist blog dan gelecek diye ama kazayla da olsa gene küba
    Hocam link neden açılmıyor anlamadım şimdi fotoğrafı başka bir yerden atmaya çalışacağım ama adam nw6 dan nw2ye gelmiş şok oldum görünce.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Gambit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam link neden açılmıyor anlamadım şimdi fotoğrafı başka bir yerden atmaya çalışacağım ama adam nw6 dan nw2ye gelmiş şok oldum görünce.
    Foto linki dışında direkt konu linki yok mu hocam inceleyelim arkadaş nasıl bir tedavi uygulamış.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Foto linki dışında direkt konu linki yok mu hocam inceleyelim arkadaş nasıl bir tedavi uygulamış.
    Konu değil ama yorum var hocam https://www.hairlosscure2020.com/fol...trials-update/ bu linkteki sondan 7. yorum omg isimli kullanıcının yorumu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam ilacı araştırdım etken sadece Türkiye, Rusya, Venezuela, Arjantin, Ukrayna'da var. Sonrası resmini de buradan atayım
    https://hizliresim.com/1JqMlB

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne kadar saç ile alakası olmayan ilaç varsa saç çıkartıyor tam tersine saç için satılan çoğu ilaç da saç çıkarmıyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bunun saçları nasıl etkileyeceğine dair araştırma yaptım ve epidermal büyüme faktörü (EGF) aslında saçlarda anagen / katagen sinyali (büyüme / durma) için önemli. EGFR reseptörüne bağlanması, saçın anagen (büyüme) 'ye girmesini tetikliyor ve EGF bağlandığı sürece anagen içinde kalıyor gibi görünüyor.Ayrıca, fibrozis veya ölü foliküllerin hayata geri döndürülmesinin bir yolu da olabilir. Bunlar iyi hoş ama Küba çalışmaların da deri kanserine yol açabileceğine vurgu yapmış. Simdilik

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Gambit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunun saçları nasıl etkileyeceğine dair araştırma yaptım ve epidermal büyüme faktörü (EGF) aslında saçlarda anagen / katagen sinyali (büyüme / durma) için önemli. EGFR reseptörüne bağlanması, saçın anagen (büyüme) 'ye girmesini tetikliyor ve EGF bağlandığı sürece anagen içinde kalıyor gibi görünüyor.Ayrıca, fibrozis veya ölü foliküllerin hayata geri döndürülmesinin bir yolu da olabilir. Bunlar iyi hoş ama Küba çalışmaların da deri kanserine yol açabileceğine vurgu yapmış. Simdilik
    Diyabetle ilgili çalışma için mi kanser yapabilir açıklaması.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diyabetle ilgili çalışma için mi kanser yapabilir açıklaması.
    Etken madde için kanser yapabilir denmiş. Spesifik olarak diyabet çalışması için değil. İlaç deriye enjekte edilerek kullanılıyor bu yüzden daha çok deri kanseri yapabileceği söyleniyor.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon