Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
08.2014 - 03.2016 arası 20 aylık dönemde zaman zaman farklı etkenler kullanmış olsam da tedavimde miracle losyon ve minoksidil-dutasterid hep oldu, evet çok güzel sonuçlar aldım ama ne zaman 04.2016 dan itibaren tedavimi aksatmaya başladım en nihayetinde bıraktım ve geçtiğimiz mart ayında tedaviye konsantre olmak için saçımı 2 numaraya vurdurunca çıplak gerçekle yüzüyüze geldim maalesef minoksidil saçımdaki genel durumu daha da geriletmiş bunu farkettim ve şu anda daha önce tedavimde bulunmayan iğneleme ve her güm 30-40 dkk masaj ilave ettim ve şuna inanıyorum ki hangi etkeni kullanırsanız kullanın masaj ve iğneleme olmadan başarılı bir tedavi mümkün değil hocam.
Benim anlamadığım bazılarında göruyorum minoxil kullanıyor sadece oda düzenli değil harbi harbi seyrekliği kapanmış cevremde bizzat gördüm yada proscar kullanıp dökülmesi duran saç telleri kalınlaşan duydum ama bende hiç bişey zerrede olsa fayda etmedi saç telimde bi kalınlaşma bile olmadı ve gitgide geriye gidiyor ilerleme yok doktrada gttm tahlil test yaptırdım sorunda yok genetik dökülme dendi şundanda eminim kelliğin ilacını bile bulsalar herkeste işe yarar bende yaramaz artık buna eminm