Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
54 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Hemen yağlanma ve iğrenç görüntü.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok olumsuz etkileme söz konusu olmaz,dediğin gibi de olabilir birinde bitkinin tamamını diğerinde etken maddeyi almak! mantıklı hocam.
    hocam bir şey daha sormak istiyorum. anti androjen losyon konusu kapalı olduğu için buradan soruyorum. 1,5 seneden fazladır androcur 25mg kullanıyorum. saça bir faydası olmadığı gibi yağlanmayada faydası olduğu söylenemez. belki biraz ama hala saçımı hergün yıkamam gerekecek kadar yağlanıyor. bu ilacı kullanırken şöyle bir etkisi oldu. göğüs kılları daha inceldi ve kısaldı. fakat kollarda ve bacaklarda hiç böyle bir etkisi olmadı. acaba diyorum vücudun her yerinde aynı etkiyi göstermiyor mu. belkide saçlı bölgede yeterince etkili olmuyor. bunun için topikal olarakta uygulamak istiyorum. arkadaşlar genelde elseve losyon kullanıyor ama saç için üretilen losyon olduğu için kısmi olarak olabilecek olumlu etkilerinden yanılmak istemiyorum. bunun için saf alkolle hazırlamanın daha mantıklı olacağını düşündüm. ama eczanelerde alkol bulamadım. ayrıca propilen glikol sanırım buda yoktu. bunları nerden bulabilirim. birde hangi alkol çeşidini kullanmak lazım. etanol mü izopropilmi. ve hangi oranlarda hazırlamalıyım.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bir şey daha sormak istiyorum. anti androjen losyon konusu kapalı olduğu için buradan soruyorum. 1,5 seneden fazladır androcur 25mg kullanıyorum. saça bir faydası olmadığı gibi yağlanmayada faydası olduğu söylenemez. belki biraz ama hala saçımı hergün yıkamam gerekecek kadar yağlanıyor. bu ilacı kullanırken şöyle bir etkisi oldu. göğüs kılları daha inceldi ve kısaldı. fakat kollarda ve bacaklarda hiç böyle bir etkisi olmadı. acaba diyorum vücudun her yerinde aynı etkiyi göstermiyor mu. belkide saçlı bölgede yeterince etkili olmuyor. bunun için topikal olarakta uygulamak istiyorum. arkadaşlar genelde elseve losyon kullanıyor ama saç için üretilen losyon olduğu için kısmi olarak olabilecek olumlu etkilerinden yanılmak istemiyorum. bunun için saf alkolle hazırlamanın daha mantıklı olacağını düşündüm. ama eczanelerde alkol bulamadım. ayrıca propilen glikol sanırım buda yoktu. bunları nerden bulabilirim. birde hangi alkol çeşidini kullanmak lazım. etanol mü izopropilmi. ve hangi oranlarda hazırlamalıyım.
    Şurada muzdarip hocam yazmış hocam migroslarda varmış ben de almadım yakın zamanda bilmiyorum http://www.sacimindoktoru.com/showth...t=3066&page=26 bu konuda emin olmamakla birlikte yağlanmanızın androcurdan dolayı olduğunu düşünüyorum bunu topikal kullanmaya başlar ve deve dikeni de kullanırsanız büyük ihtimalle çözülür gibi problem.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şurada muzdarip hocam yazmış hocam migroslarda varmış ben de almadım yakın zamanda bilmiyorum http://www.sacimindoktoru.com/showth...t=3066&page=26 bu konuda emin olmamakla birlikte yağlanmanızın androcurdan dolayı olduğunu düşünüyorum bunu topikal kullanmaya başlar ve deve dikeni de kullanırsanız büyük ihtimalle çözülür gibi problem.
    hocam yağlanma androcurdan öncede vardı. daha önceleri proscar,avodart ve aldacton da kullandım ama hiç biri ne saça nede yağlanmaya fayda etmemişti. ama bu yağlanma ilk kullandığım proscarla arttı gibi. hatta sivilceler oluşmaya başlamıştı. ayrıca sırtımdada sivilceler oluşmuştu. veren doktora söylediğimde proscarın tam tersi etki yapması gerektiğini söyleyip head and shoulders intensive vermişti. onada anca bir ay dayanabildim. yağlanmayı kesmediği gibi saçları mahvetmişti.

hocam yakınımda 3m migros yok. ppg balmumcu kimyada varmış. burası güvenilirmi. ezbere iş yapmayalım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yok olumsuz etkileme söz konusu olmaz,dediğin gibi de olabilir birinde bitkinin tamamını diğerinde etken maddeyi almak! mantıklı hocam.
    hocam dün bahsettiğim deve dikeni ürünleri bugün geldi ve hemen başladım. umarım bende diğer arkadaşlar gibi faydasını görürüm. merak ettiğim yatmadan öncede almanın faydası olur mu. veya buna gerek var mı.

Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam dün bahsettiğim deve dikeni ürünleri bugün geldi ve hemen başladım. umarım bende diğer arkadaşlar gibi faydasını görürüm. merak ettiğim yatmadan öncede almanın faydası olur mu. veya buna gerek var mı.
    Bu konuda size şöyle bir yardımım olabilir hocam, birden fazla kür uyguladığım dönemde yararından en fazla faydalanmak istediğim kürü sabah uyandıktan sonra aç karına ya da aksatmışsam yatmadan önce gene aç karına tüketiyorum bunun farkını farkettim diyebilirim.
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

Bir de şunu atlamak olmazdı herhalde mutlaka probiyotik yönden zengin bir beslenme tarzı benimsemek esas olmalı.

Yeni Üye
    Karaciğer değerlerimden biri yüksek çıkmıştı Doktor Legalon kullanmamı söylemişti 2 Ay boyunca kullandım Günde 3 hap Sabah Öğlen Akşam Yağlanmamı etkilemedi Dökülmemide. 1ay sonra birdaha değerlere baktiricam

Alıntı Pendroz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karaciğer değerlerimden biri yüksek çıkmıştı Doktor Legalon kullanmamı söylemişti 2 Ay boyunca kullandım Günde 3 hap Sabah Öğlen Akşam Yağlanmamı etkilemedi Dökülmemide. 1ay sonra birdaha değerlere baktiricam
    Sağlıklı bir beslenme tarzınız varsa devedikeninin fayda etmemesi mümkün değil 2 ayda mutlaka fayda etmesi gerekirdi ama beslenme tarzınız sağlıksız ise 6 ay belki 1 sene kullanmanız bile icap edebilir çünkü asıl olay bağırsaklarda başlıyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Pendroz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    legalon kullandigimda bende verimli etki alamadim. Voonka'nin %80 silimaryn iceren devedikeni-enginar-karahindiba-turp karisimi iceren urununu kullandim, verimi aldiginiz nefeste hissediyorsunuz. Bende daha etkili olmustu. Ama cemil hocanin dedigi gibi standardize edilmesi gereken beslenme ve bağırsak sagligidir.

Yeni Üye
    Hocam logani hangi siteden aldiniz

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon