Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
54 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Hemen yağlanma ve iğrenç görüntü.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyon kullan ve günlük yıka saçlarını
    Sadece o değil ki vücüdum ve alnım da öyle.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devedikeninin nasıl bir katkısı olur bilmem ama diğer bahsettiklerin olur elbette,ben şu anda tedavi aralarında kafamı nemlendirmek için kilo kontrolü için tükettiğim yeşilçay-limon suyu-maden suyu karışımı ile sık sık nemlendiriyorum saçlarımı.
    Hocam bana kalırsa cellegance kadar etkili bir losyon ortaya cikarabiliriz. Referans mg aralığını alarak hepsini alkol içinde çözsek harika olur. Etkenleri bulmaya çalışıyorum su an. Mesela zerdecal topikal olarak harika bir pdg2 inhibitörüymüş. Aynı şekilde meyhan kökü de pdg2 inhibitörü. Yani bir ton etken var hepsini doğru oranlarda birleştirsek içine 3 4 adet ara ajan yağlar da katsak cok etkili bir şey çikar bence.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabahları kahvaltıdan yarım saat önce limon suyu içmeyi deneyin bunu uygulayanlar yağlanmanın ve akne probleminin kesildiğini söylüyorlar ve vücudu alkali hale getirmeye yardımcı oluyor özellikle sabah aç karnına olması önemliymiş başka zaman yapıldığında aynı etkiyi vermiyormuş bunu acne.orgda okumuştum birçok kişide memnundu.
    Cemil hocanın önerdiği şeye ekleyeyim bunu da. Bahsettiğiniz yarım limonu bir bardak ılık suya sıkmak suretiyle değil mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maalesef o yüzden pahalı dedim.
    Mesela 1 saat önce yüzümü sildim peçeteyle alnım falan yağlanmış yine. Dursun Özbek gibi dolanıyorum ortalarda. Kendimden tiksinmeye başladım işin açıkçası.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sartre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bana kalırsa cellegance kadar etkili bir losyon ortaya cikarabiliriz. Referans mg aralığını alarak hepsini alkol içinde çözsek harika olur. Etkenleri bulmaya çalışıyorum su an. Mesela zerdecal topikal olarak harika bir pdg2 inhibitörüymüş. Aynı şekilde meyhan kökü de pdg2 inhibitörü. Yani bir ton etken var hepsini doğru oranlarda birleştirsek içine 3 4 adet ara ajan yağlar da katsak cok etkili bir şey çikar bence.
    Cellagance kadar etkili olamaz çünkü cellin içinde bitkinin içindeki görevli molekül izole olarak var siz ekstrasyon veya tentür benzeri bir losyonla onun seviyesine gelemezsiniz ayrıca saf pge2,çeşitli büyüme uyarıcıları ve androjen yolağını yan etkisiz şekilde kesen etken var içeriğinin tamamını bilmiyorum daha birçok farklı mekanizmayı etkileyen etkenler var cellagance losyonu küçümsemek doğru değil miracle üstadın uzun süre üzerinde çalıştığı sitenin ilk yan etkisiz losyonudur.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Josef35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cemil hocanın önerdiği şeye ekleyeyim bunu da. Bahsettiğiniz yarım limonu bir bardak ılık suya sıkmak suretiyle değil mi?
    Evet bir tam limonda olabilir.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bir tam limonda olabilir.
    Teşekkürler hocam

SaçımınDoktoru Üyesi
    cellagance kullanin, saclari rahatlatiyor, vucutta anabolik herhangi bir etki de yapmiyor, etkisi ve kaliciligi da uzun suruyor. Biberiye cayini ictikten sonra dibindeki suyla scalp masaj yapıyorum, iyi geldiğini dusunuyorum. Devedikeni karaciger icin etkilidir, aksam saat 9 gibi takviye edilirse gece baslayacak karaciger faaliyetlerini rahatlatir. Ama yanında enginar, karahindiba ve turp iceren formlari daha erkildir. Saglikli yaglarla beslenin. Kahvalti pogacalarindan uzak durun. spor yapin. Denildiği gibi sabahlari ise gitmeden once geceden dinlendirdiginiz limon elma sirkesi zeytinyagi karisimini icebilirsiniz. Aksatsam da bu sondakini genelde tatbik etmeye çalışırım.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sartre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zerdeçalı kafana sür de ondan sonra havuç gibi dolan ortalıkta

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı glaurung Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cellagance kullanin, saclari rahatlatiyor, vucutta anabolik herhangi bir etki de yapmiyor, etkisi ve kaliciligi da uzun suruyor. Biberiye cayini ictikten sonra dibindeki suyla scalp masaj yapıyorum, iyi geldiğini dusunuyorum. Devedikeni karaciger icin etkilidir, aksam saat 9 gibi takviye edilirse gece baslayacak karaciger faaliyetlerini rahatlatir. Ama yanında enginar, karahindiba ve turp iceren formlari daha erkildir. Saglikli yaglarla beslenin. Kahvalti pogacalarindan uzak durun. spor yapin. Denildiği gibi sabahlari ise gitmeden once geceden dinlendirdiginiz limon elma sirkesi zeytinyagi karisimini icebilirsiniz. Aksatsam da bu sondakini genelde tatbik etmeye çalışırım.
    Şimdilik bir tam limon ve bir bardak ılık suyla başladım hocam. Dinlendirmenin esprisi nedir?

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon