Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: Antiinflamasyon, kan akışı ve kalsifikasyon için kompleks kür oluşturma?

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Zeytinyağını bol tutma bence, geçmişte zeytinyağını soğan sarımsak la birlikte dememiştim. Deriden geçmeyecek kadar kalın akşam sursem sabaha hala nemli kalıyordu. Teoride saça çok iyi gelecek etkenler maalesef deriden geçmeyebiliyor.
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Ender60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zeytinyağını bol tutma bence, geçmişte zeytinyağını soğan sarımsak la birlikte dememiştim. Deriden geçmeyecek kadar kalın akşam sursem sabaha hala nemli kalıyordu. Teoride saça çok iyi gelecek etkenler maalesef deriden geçmeyebiliyor.
    Hocam bu yaği sürdükten sonra 12 13 saat kafada bekleyecek zaten akşam yatıp sabaha kadar kalacak. O deri tipine göre değişiyor az miktar yedirerek sürerseniz ve sıcaklığı iyi ayarlarsaniz benim tercihim bone mesela emilim artıyor. Ek olarak o nemlilik hissi normal. %100 geciş sağlayamaz zaten. Setiye gliserin koyunca o bile kafada kalıyor

Belki işe yarar ama yağlara bu kadar bütçe ayırmak pek akıl karı değil, özellikle dökülmeniz ilerliyorsa ve agresifse.

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Satre çok güzel konu açmış yeni gördüm bunu. Benim şimdi hazırladığım kür bu kadar büyük çaplı değil ama kazakcemil hocanın ve diğer arkadaşların desteğiyle 35 farklı bitkiden oluşuyor genel olarak dht bloker, antiflamatuar ve kan dolaşımını artıcı bitkiler koydum biraz hazıra konarak yaptım bu seferkini ama bir sonraki böyle olmayacak inşallah. Satrenin tespit ettiği gibi Antioksidanlar Antikalsifikatif etkenler Damar genişleticiler Scalp dengeleyiciler Deri nemlendirici ve elastikiyet sağlayıcılar Emilim arttırıcı yağları kendimce araştırıp şuanki yaptığın küründe sonuçlarını göz önüne alarak daha iyi bir şey yapmayı planlıyorum ama baya uzun zaman alacak çünkü şimdiki yaptığım losyon ancak temmuz sonuna hazır olur 3 ay götürür beni, bu planladığım kış başlangıcı gibi hazır olur ancak herşey yolunda giderse.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benim losyonu kullanıyorum 2.hafta oldu harika gelişmeler var. Bu ay sonu gibi net gözlemlerimi paylasabilirim doğal tedavilerde sentetik ürünlere karşin daha uzun vadede gelişmeler oluyor. Losyon baya mutasyona ugrayacak hep böyle kalmayacak yani aldigim verime göre bir seyler ekleyip cikariyorum. Her etken hakkinda bilimsel bir veri ve calisma var. Toplam 60a kadar cikacak benim losyon.
    Konu Miracle tarafından (21.06.2018 Saat 17:23 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Sartre hocam sizin losyon işe yaradı mı. Konu çok eskide kalmış ama sormak istedim.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123